Keystone logo
Tufts University - School of Engineering Teknoloji Yönetimi ve Liderlik Yüksek Lisansı
Tufts University - School of Engineering

Teknoloji Yönetimi ve Liderlik Yüksek Lisansı

12 Months

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

01 Aug 2024

Sep 2024

USD 1.765 / per credit

harmanlanmış, Uzaktan Eğitim, Kampüste

Tanıtım

Toplumun, teknolojik değişimin baş döndürücü hızına ayak uydurabilen, işyerlerini ve dünyayı dönüştürürken teknolojiyi hızlandırıp yönetebilen liderlere ihtiyacı var. Şu anda teknolojiyle ilgili dinamik alanlarda çalışıyorsanız veya bu alanlara girmeyi arzuluyorsanız, Tufts Gordon Institute'un Teknoloji Yönetimi ve Liderlik Yüksek Lisansı (MSTML), sizi teknolojiyi yönetmek ve değişime öncülük etmek için gereken beceriler ve büyüme zihniyetiyle donatmak için tasarlanmıştır. İster bir ürün, proje veya yazılım yönetimi rolünde olun, ister bir veri veya iş analisti, bir danışman, hatta Ar-Ge'de veya bir bilim insanı olarak çalışıyor olun, MSTML, yönetiminizde bir sonraki adımı atma güvenini geliştirmenize yardımcı olacaktır. teknoloji sektöründe liderlik kariyeri.

Programın Önemli Noktaları

MSTML'nizi %100 çevrimiçi, karma veya kampüste kazanmayı seçin.

  • Programda ilerledikçe kendi kişisel çalışma hızınızı belirleme esnekliğine sahipsiniz. Derecenizi 2 yıl gibi kısa bir sürede kazanın veya kurs yükünü ve öğrenim ücretini daha uzun bir süreye yayın.
  • Cana yakın, sektörde uzman öğretim üyelerimizin kişiselleştirilmiş liderlik koçluğunu da içeren son derece kişiselleştirilmiş bir deneyimden yararlanın.
  • Eşzamansız çevrimiçi temel kurslarınızdaki isteğe bağlı canlı uzaktan oturumlar aracılığıyla ağınızı büyütün, grubunuzla tanışın ve daha derin güncel tartışmalara dalın.
  • İsteğe bağlı yüz yüze seçmeli derslere kaydolarak veya hatta farklı konuları keşfedebileceğiniz, lisansüstü kredi kazanabileceğiniz ve Boston ve Tufts Üniversitesi kampüsünün sunduğu her şeyi deneyimleyebileceğiniz hafta sonu kampüs içi "sürükleyici derslere" katılarak çevrimiçi öğreniminizi destekleyin.
  • Kariyer yolculuğunuzda eğitiminizi zenginleştirmek ve profesyonel bağlantılarınızı güçlendirmek için üst sıralarda yer alan bir üniversitenin kaynaklarına ve küresel ağına erişin.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular