Keystone logo
Tallinn University of Technology

Tallinn University of Technology

Tallinn University of Technology

Tanıtım

Günümüz toplumunun vizyonu yenilikçi, girişimci, teknolojik olarak gelişmiş ve dünyaya açıktır ve Tallinn Teknoloji Üniversitesi'nin (TalTech) uluslararası üst düzey çalışmalar ve araştırmalar aracılığıyla başvurduğu şey budur.

TalTech'te zaman makinesine binmeden geleceği deneyimleyebilirsiniz. Burada eğitim, dijital olan her şeyle buluşuyor!

Burada gerçek şeyler yapıyoruz ve onları sıfırdan yerinde geliştiriyoruz. Öne çıkan projeler arasında sürücüsüz araçlar, öğrenci uyduları, e-Pavement (güneş elektriği üreten yol kaplaması), turistler için kişisel rotalar oluşturan yapay zeka ve çok daha fazlası yer alıyor. En yeni teknolojilerin birçoğunun günlük olarak test edildiği ve uygulandığı modern bir dijital kampüste eğitim alma fırsatı sunuyoruz. Son girişimlerimizden biri olan TalTechDigital, dijitalleşme ile eğitim arasında bağlantı kurarak TalTech'i ülkedeki en yenilikçi kampüs haline getiriyor.

Modern çalışma programları

TalTech'in çalışma programları ve öğrenme ortamı sürekli gelişmektedir. Hem özel sektörden hem de kamu sektöründen deneyimli profesyoneller , işgücü piyasasının en son ihtiyaçlarını karşılayacak müfredat oluşturmak için dahil edilir ve onlara danışılır. Üniversitenin birçok laboratuvarı yakın zamanda yenilenmiştir ve giderek daha fazla öğretim e-kanallar aracılığıyla yapılmaktadır. Mühendislik ve BT, iki alanı yakından birleştiren modern çalışma programlarımıza yansıyan TalTech'te el ele gider. TalTech mühendisleri, yıllar içinde Estonya'daki pek çok ilgili sorun için akıllı ve sürdürülebilir çözümler geliştirdi.

Programlarımız, derinlemesine çalışma ve yaratıcı laboratuvarları birleştirerek yüksek kaliteli eğitim sağlar. Böylece, eğitiminiz ve kariyeriniz için en iyi uygulamalı deneyimi elde edeceksiniz. Uluslararası geçerliliği olan programlarla kariyerinize uygun bir programı aşağıdaki adreslerde bulabilirsiniz:

  • Bilgi Teknolojileri Okulu
  • İşletme ve Yönetim Okulu
  • Mühendislik okulu
  • Bilim Okulu

Öğrencileri, bilim insanlarını ve girişimcileri bir araya getirmek

TalTech'te işletmeler ve işletmelerle işbirliğine değer veriyoruz. Kamu kurumlarının yanı sıra birçok şirket için, çeşitli organizasyonel ve ürün geliştirme sorularına çözüm bulmak için genellikle ilk irtibat noktasıyız . Yenilikçilik ve iş merkezimiz Mektory , araştırmacıları, öğrencileri ve girişimcileri bir araya getirerek gençlere yeni öğrenci girişimleri ve diğer yenilikçi iş fikirleri yaratmaları ve geliştirmeleri için ilham, bilgi ve kaynaklar sunar.

TalTech akademik bir kanaat önderi olmasının yanı sıra Estonya mühendislik ve teknolojisinin amiral gemisidir . Değişme cesareti, gelişme isteği ve bilgiye dayalı tartışmalar yapma isteği, TalTech'i akademik tartışmalarda bir düşünce kuruluşu haline getirir.

Yüksek düzeyde araştırma ve akademik çalışmaların yanı sıra akademik özgürlüğün kesinlikle çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle TalTech, Estonya'da görev süresine dayalı bir akademik kariyer modeli sunan ilk üniversitedir.

Sıralamalar

1918'de kurulan TalTech, dünyanın en iyi üniversiteleri arasında (QS Dünya Üniversite Sıralaması) ilk %3'lük dilimde yer almaktadır. Estonya'daki tek teknoloji üniversitesidir ve %14'ü 100'den fazla farklı ülkeden gelen uluslararası öğrenciler olmak üzere yaklaşık 10.000 öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

kabul

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Tallinn

    Tallinn University of Technology, Ehitajate tee 5, 19086, Tallinn

sorular