Keystone logo
Tallinn University of Technology Denizcilikte Dijital Çözümler Yüksek Lisansı
Tallinn University of Technology

Denizcilikte Dijital Çözümler Yüksek Lisansı

Tallinn, Estonya

1 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline *

Aug 2024

EUR 6.000 / per year **

Kampüste

* AB vatandaşı olmayanlar; 1 Haziran - AB/AEA ülkeleri ve İsviçre vatandaşları

** AB/AEA vatandaşları için ücretsiz

Tanıtım

Çalışmalar sırasında öğrenciler programlama, denizcilik işletme yönetimi ve denizcilikte çevresel sürdürülebilirlik konularında derinlemesine bilgi edinme fırsatı bulacaklardır. Amaç, öğrencilere deniz taşımacılığı kargo akışları, nakliye pazarları ve denizcilik şirketlerinin stratejileri hakkında bir anlayış kazandırmaktır. Program, farklı seviyelerde bilgi teknolojisi derslerinin yanı sıra öğrencilerin eğitim geçmişlerine ve mesleki deneyimlerine göre uygun olanları seçebilecekleri seçmeli dersleri de içermektedir.

Denizcilik ve bilgi teknolojilerinin disiplinler arası çalışması, denizcilik sektöründeki dijitalleşmenin yanı sıra, bilgi teknolojilerinin yardımıyla süreçlerin iyileştirilebileceği denizcilik sektörünün ekonomik ve çevresel zorluklarının anlaşılmasını sağlar. Ayrıca öğrencilere, bazı konuları daha derinlemesine inceleyebilecekleri ve geliştirebilecekleri doktora düzeyinde çalışmalarına devam etme fırsatı verilmektedir.

Neden Estonya'da Eğitim Almalısınız?

  • Maritime Digital Solutions, bölgede verilen benzersiz bir uluslararası bir yıllık Yüksek Lisans programıdır
  • Estonya Denizcilik Akademisi'ndeki çok çeşitli araştırma grupları sayesinde mezun olduktan sonra bile çalışmalara devam etme veya projelere katılma imkanı vardır.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Program Sonucu

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular