Keystone logo
Turner College - Columbus State University Örgütsel liderlik ustası - hizmetli liderlik pisti
Turner College - Columbus State University

Örgütsel liderlik ustası - hizmetli liderlik pisti

Columbus, Amerika Birleşik Devletleri

4 Semesters

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 255 / per credit

Kampüste

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

İşletme Turner Koleji

Program açıklaması

MSOL programda öğrenciler eğitimlerini uzmanlaşmak ve nadir ve onların örgütleri Servant Liderlik uygulama için bir arzu ile olanlar için özel hem de bulunuyor Hizmetkar Liderlik parça seçebilirsiniz. Hizmetkar Liderlik parça lider Hizmetkar Liderlik uygulayıcıları, saha deneyimi için çok sayıda geçerli vaka çalışmaları ve fırsatların uzmanlık arasında değişen, Columbus, GA burada yer alan kaynakların zenginliği çizerek, onların örgütün liderlik ihtiyaçlarını karşılamak için profesyonel hazırlayacaktır. Columbus, GA, Servant Liderlik Greenleaf Merkezi tarafından ülkenin ilk "Hizmetkar Liderlik Şehir" adlı Columbus merkezli şirketler, kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve eğitim kurumları arasından hizmetçi liderlik için bir yaygın taahhüdü bulunmaktadır.

Hizmetkar Liderlik komuta ve kontrol modelleri uzak yönetimi ve çalışanların etkileşimi taşımak istiyor bir felsefe ve liderlik uygulamadır. Hizmetkar Liderlik uygulayıcıları ihtiyaçları ve yürütülüyor olanlar gelişimine öncelik dikkat vererek organizasyon için sonuçlar elde. Öğrenciler çeşitli örgütsel ortamlarda Servant Liderlik kültürü oluşturmak için öğrenme sırasında Servant Liderlik ile ilgili güncel eğilimleri ve sorunları ele alacak.

MSOL 12 yüksek lisans dersleri tamamlamak için bir öğrenci gerektiren bir 36 saatlik bir programdır. Tam zamanlı öğrenciler dört dönem içinde programı tamamlamak olabilir. Tüm MSOL sınıfları akşam öğretilir. Program part-time katılmak ve 18-24 ay içinde programı tamamlamak isteyen öğrenciler için adapte edilebilir.

Kariyer Olanakları

Hizmetkar Liderlik parça mezunları kariyer geniş bir yelpazede devam. Onlar hizmetçi liderlik ilkelerine bağlı ve sorunlar veya kamunun pek çok sektörü etkileyen sorunlar üzerinde çalışmaktan zevk, çünkü çoğu insan bu alanı seçin. derecesi, özel, kamu ve kar amacı gütmeyen kuruluşlar daha yüksek liderlik ve yönetici pozisyonları için mezunları hazırlar.

Başvuru Koşulları

Genel lisans programı gerekliliklerin ötesinde, MSOL lisans programı da aşağıdaki ek gereksinimleri vardır:

 • Bir lisans uygulaması, başvuru ücreti ile, online ya da kağıt.
 • akredite bir kurumdan bir resmi bakalorya derecesi transkript.
 • Graduate Management Admission Test (GMAT) Skorlar; Öğrenciler ayrıca Graduate Record Sınavı (GRE) puanları sunabilir. Geçtiğimiz beş yıl içinde sadece puanlar kabul edilecektir. GMAT okul kodu: R64-XW-20; GRE okul kodu: 5123
 • Böyle eski işveren, fakülte ve iş ortakları için akım olarak profesyonel kaynaklardan İki adet tavsiye mektubu gereklidir. öneri formunu (DOC) (DOC) temin kullanın.
 • Güncel özgeçmiş

Öğrenme Çıktıları

 1. Mezun olan öğrencilerimiz bilgi ve yerli ve global iş ortamında teorileri ve liderlik uygulamalarını uygulamak için yeteneğini göstermek olacaktır.
 2. Mezun olan öğrencilerimiz becerileri, müzakere becerileri ve sunum becerileri de dahil olmak üzere, yazılı ve sözlü iletişimde yeterlilik göstermek olacaktır.
 3. Mezun olan öğrencilerimiz, stratejik alternatifleri, çevre analizini tartışır ve uygun stratejiler belirlemek için hem kullanacaktır.
 4. Bizim yüksek lisans öğrencileri örgütsel davranış ve liderlik teorilerinin bilgi edinecekler.

Hizmetkar Liderlik Parça

 1. SL Track Mezun olan öğrencilerimiz hizmetçi liderlik kavram ve güncel sorunları dile ve güçlü etik değerleri ve hizmetçi liderlik ilkelerini teşvik eden bir kültür inşa etmek örgütleri analiz edebilecektir.
 2. SL Track Mezun olan öğrencilerimiz koçluk yeterlilik ve etkili koçluk davranış kullanımını göstermek olacaktır.

Ek Program Gereksinimleri

Bu derece aşağıdaki koşullara ve şartlara tabi tutulur:

 • transfer kredisi kadar altı saat AACSB akredite kurumdan kabul edilebilir.
 • Tüm öğrenciler derecesi için ortak bir çekirdek tamamlamanız gerekir.
 • en fazla iki C ile 'zorunlu ders olarak en az B ortalama, lisans tamamlama için gereklidir.
 • Öğrenciler tüm MSOL derece gereksinimlerini tamamlamak için kayıt ilk dönem altı yıl en fazla.

Eğitim Programı

Alan 1 Program Çekirdek Gerekli saat: Liderler Gerekli 6145 Global Management MSOL 6155 Stratejik Liderlik ve Değişim Yönetimi Alanı 2 Program Konsantrasyon MSOL 15 MSOL 6000 MSOL Profesyonel Çıkış Gereği MSOL 6115 Örgütsel Davranış ve Liderlik MSOL 6125 Müzakereler ve Uyuşmazlık Çözümü MSOL 6135 Çağdaş Ekonomi ve Finans saat: 15 MSSL 6117 Hizmetkar Liderlik MSSL Hizmetkar Liderlik MSSL 6137 Koçluk MSSL 6147 yılında 6127 Güncel Konular Hizmetkar Liderlik MSSL 6157 Örgütsel Etik bir Örgüt Kültürü Geliştirme Vakıflar ve Değerler Alan 3 Seçmeli Zorunlu saat: için listelenen dersleri arasından seçilen 6 İki ders İnsan Kaynakları parça veya İş Lisans Programı Direktörü tarafından onaylanan ders programı 6 saat.

Toplam Gerekli Saati: 3

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Yönetimde Master (MA)
  • Online
 • İletişim Yüksek Lisansı, Örgütsel İletişim Odağı
  • South Orange, Amerika Birleşik Devletleri
 • Liderlik ve Organizasyonda Usta: Toplumsal Zorluklar ve Örgütsel Zorluklar
  • Malmö, İsveç