Keystone logo
Tusculum University

Tusculum University

Tusculum University

Tanıtım

Öncüler maceraperestler ve öncülerdir - biz örnek teşkil ederiz. Öncüler, yeni sınırlar boyunca Pathways . Öncüler cesur, dirençli ve beceriklidir. Biz öncüyüz.

Tusculum'da kendi amacınızı keşfederken inovasyon, etkileşim, deneme ve sebat etme zorunluluğunuz olacak. Yolunuz boyunca cesaretlendirilecek, güçlendirilecek, desteklenecek ve ilham alacaksınız. Pioneer yolu.

Zengin bir Presbiteryen mirası ve öncü bir ruha dayanan Tusculum University , sivil katılımı teşvik etmek, kişisel yaşamları zenginleştirmek ve kariyere hazır profesyonelleri donatmak için şefkatli bir Hıristiyan ortamında aktif ve deneyimsel bir eğitim sunar.

Tusculum University , mezunlarına yaşadıkları dünya duygusunu aşılamayı ve ortak yarara dayalı sağlam kararlar alma becerilerini geliştirmeyi amaçlamaktadır. Kısacası, Tusculum sadece iyi değil, aynı zamanda iyi olan öğrenciler mezun etmek istiyor.

İngilizce Dil Gereksinimleri

Duolingo İngilizce Testi ile İngilizce yeterliliğinizi onaylayın! DET, dünya çapında 4.000'den fazla üniversite (bunun gibi) tarafından kabul edilen kullanışlı, hızlı ve uygun maliyetli bir çevrimiçi İngilizce sınavıdır.

Konumlar

  • Tusculum

    Shiloh Road,60, 37745, Tusculum

    sorular