Keystone logo
Universidad Autonoma de Chihuahua

Universidad Autonoma de Chihuahua

Universidad Autonoma de Chihuahua

Tanıtım

La Chihuahua Özerk Üniversitesi (UACH) Chihuahua, Meksika merkezli bir yüksek öğretim kurumudur. Bu devlet ve daha fazla öğrenci ve Chihuahua eyaletinde akademik programları ile yükseköğretim kurumunda öğrenim yüksek koltuk, ayrıca Bilimsel ve Edebiyat Enstitüsü varisi Chihuahua 1835 yılında kurulmuş olup.

UACH eğitim özerk bir kamu kurumudur; misyon, üretmek, uygulamak yaymak ve bilgi transferini entegre etmektir; başvurusu topluma ve kendine yararlı, yüksek kaliteli üniversite programlarını kullanarak. Sosyal gelişimine katkıda bulunmak ve korumak, muhafaza ve genel olarak özel ve Meksikalılar de Ayrılma için daha iyi bir yaşam kalitesi lehine kültürünün çeşitli tezahürlerini geliştirmek için özgün bağlılığını sürdürmektedir.

Misyon, Hedefler ve Değerler

misyon

Biz bir yüksek öğrenim kamu kuruluşu olan ve sosyal sorumluluk daha iyi bir yaşam kalitesi lehine, işletmenin sürdürülebilir sosyal ve ekonomik kalkınmaya katkıda bulunacak ve korumak, muhafaza ve kültür çeşitli tezahürlerini geliştirmek için kararlıdır Meksikalýlar ve özellikle Chihuahuenses.

Biz yüksek akademik bitki yoluyla evrensel ve değişen dünya değerleri ile ilgili ve yaratıcı cevaplar vermek ve üretmek, uygulamak, yaymak, bilgi transferi ve geliştirme güçlü teknolojileri ile bütün insanları, şekillendirme görevi onaylamaz ve tanınmış kalite üniversite programları, uygulama toplum için ve kendisi için yararlıdır.

Amaçları

kültür, spor ve Chihuahua toplum talepleri dönüşümleri sürüş yeteneğine sahip yeni bir insanın oluşumunu teşvik diğer faaliyetleri teşvik, daha iyi yaşam kalitesine sahip bir toplum inşa Yrd oluşturmak, uygulamak ve bilgiyi yaymak.

Değerler

ETKİNLİĞİ: Biz öğretim, araştırma ve yayım akademik mükemmellik talip; sorumluluk alma kalıcı bir özeleştirel tutum ve tüm kurumsal faaliyetlerinin kalite ve verimlilik aramak için bir arzu ile toplum Chihuahua ihtiyaçlarına cevap vermek.

çoğulculuk: Biz kabul ve bilimsel, sanatsal, profesyonel, ideolojik ve dini çeşitliliğini tanır.

MATCHING: Biz onlar bizimkinden farklı olsa bile, başkalarının fikir ve görüşlerine saygı. Biz bizim topluluk oluşturan insanlar çeşitliliğine saygı.

Konumlar

  • Chihuahua

    Universidad Autónoma de Chihuahua C. Escorza 900, Col. Centro, 31000, Chihuahua

programlar

sorular