Keystone logo
University of Antwerp Dijital İşletme Mühendisliği Yüksek Lisansı
University of Antwerp

Dijital İşletme Mühendisliği Yüksek Lisansı

2 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Sep 2024

Request tuition fees

Kampüste

* AEA vatandaşları için 979,60€ | AÇA vatandaşı olmayanlar için 5.800 €

Tanıtım

Kısaca

İşletme Mühendisliği Yüksek Lisansı olarak: Yönetim Bilişim Sistemleri, hepsi bir arada bir işletme, ekonomi ve bilgi teknolojisi uzmanı olursunuz. Programın ikili odak noktası, ikisi arasında bir sinerji elde etmek için bilgi teknolojisinin iş operasyonlarında oynadığı rolü anlamanıza yardımcı olacaktır. Çok sayıda seçmeli ders, programı kendi ilgi alanlarınıza göre uyarlamanıza olanak tanır. University of Antwerp 'de uluslararası bir öğrenci olarak, çeşitli akademik sıralamalarda iyi puanlar alan kapsayıcı ve ileri görüşlü bir üniversitenin parçası olacaksınız. Yenilikçi bir iş şehrinde öğrenci hayatını deneyimleyin ve University of Antwerp 'de geleceğinizi şekillendirin!

Detayda

Teknoloji, ekonomi, ticaret ve bilgi teknolojisi hakkında bilinmesi gereken her şeyi öğrenmek ister misiniz? Her zaman karmaşık sorunlara yenilikçi çözümler bulan kişi mi? Ve yönetici olmak için mi doğdunuz? Öyleyse, Dijital İşletme Mühendisliği Yüksek Lisansı tam size göre olabilir!

Geçtiğimiz yıllarda dijital teknolojiler yeni ekonomik fırsatlara ve yönetsel zorluklara yol açtı: yeni iş modelleri, yeni ürünler, etik ve sürdürülebilirlik hakkında yeni sorular, vb. Günümüzde neredeyse tüm kurumsal faaliyetler büyük ölçüde verimli bilgi teknolojisine dayanmaktadır. Ayrıca, en hızlı büyüyen yeni işletmelerin çoğu tamamen dijitaldir. Bir dijital işletme mühendisi olarak, BT yeniliği ile iş ekonomisi arasındaki sürekli büyüyen sinerjiyi somutlaştırarak, bu hızla değişen dijital ortamlarda en iyi şekilde çalışmanıza olanak tanırsınız.

Programın resmi adı İşletme Mühendisliği Yüksek Lisans Programıdır: Yönetim Bilişim Sistemleri. Bu İngilizce programı 2022 – 2023 akademik yılı itibariyle ilk kez düzenlenecektir.

İdeal Öğrenciler

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Sıralamalar

Program Sonucu

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Tesisler

akreditasyonlar

Okul Hakkında

Chat with students

sorular