Keystone logo
UBC IMBA in Shanghai

UBC IMBA in Shanghai

UBC IMBA in Shanghai

Tanıtım

UBC UBC dünya çapında en iyi üniversiteler arasında yer alıyor, ancak bu büyüme tahrikli olan faktörler nelerdir? UBC hikayesi nedir? UBC Brand iki yıllık bir süre (2007-09) üzerinden UBC toplum ile geliştirilen üniversite hakkında büyük bir fikir. UBC aklın bir yerdir: Ortaya çıkan kavram Burası başka hiçbir şeye benzemez olduğunu, insanların üniversiteye sahip duygusal tepki yansıtmaktadır. UBC Marka, aklın yeri, öğrenciler, öğretim üyeleri, personel, mezunlar, arkadaşlar, kan bağışçıları yapan iki yıllık istişare sürecinin (2007-09) üzerinde geliştirilmiştir. Zorluk: UBC benzersiz kılan keşfetmek için. Süreç yeni bir logo oluşturma hakkında değildi. Bizim kampüslerinde enerji ve olasılık duygusu kapsüller UBC hakkında büyük fikir dile odaklandı. Birçok katılımcı başka hiçbir üniversite iddia edemez yerde dinamik bir duygusu yaratmak yardımcı oldu açıklık UBC ortamı vurguladı. İşletme Sauder Okulu İşletme Sauder School dünyanın önde gelen akademik işletme okullarından biridir. Vancouver şehrinde bulunan Pasifik Kanada'nın geçidi, Sauder uluslararası pazarda dinamik bir kavşakta küresel bir iş bir bakış açısı sağlar. Titiz ve ilgili öğretim Adanmış, bizim programlar dünyadaki değişim ve şekil endüstrileri ve kuruluşların sürücü iş adamları oluşturmak. Sauder ve bizim öğrenciler ve mezunlar için yaşam boyu başarı teşvik yaratılması ve iş bilgisi uygulama alanında dünya lideri olmaya kararlıdır. UBC Uluslararası MBA (IMBA) UBC Uluslararası MBA ile işbirliği içinde öğretilen bir 20 aylık, part-time programı Ekonomi ve Yönetim Antai College Shanghai, Çin Shanghai Jiao Tong Üniversitesi. Bu benzersiz program dünya standartlarında UBC fakülte, Çin Eğitim Bakanlığı tarafından tanınan ödüllü bir müfredat ve Vancouver, Kanada çalışmanın iki hafta sahiptir.

Öğreneceksiniz ne Bir UBC IMBA öğrencisi olarak, kazanacaktır:

önemli iş işlevsel alanlarda ve bunların karşılıklı bağımlılık sağlam bir anlayış dayalı bir genel yönetim perspektifi iş karar verme geniş tabanlı, üst düzey stratejik yaklaşım ekip çalışması, iletişim ve liderlik becerileri problem çözme, grup projeleri ve sunum ile geliştirilmiştir.

Konumlar

 • Shanghai

  Shanghai International MBA Office South Building 104 Antai College of Economics & Management Shanghai Jiao Tong University Fahua Zhen Road Campus 535 Fa Hua Zhen Road, 200052, Shanghai

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular