Keystone logo
University of British Columbia - Faculty of Applied Science Güvenilir Yazılım Sistemlerinde Mühendislik Liderliği Yüksek Lisans
University of British Columbia - Faculty of Applied Science

Güvenilir Yazılım Sistemlerinde Mühendislik Liderliği Yüksek Lisans

Vancouver, Kanada

12 Months

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

CAD 29.810 / per year *

Kampüste

* Kanada Vatandaşları, Daimi Yerleşik Kişiler, Mülteciler, Diplomatlar için 29,810,20 ABD doları; Uluslararası öğrenciler için 54,367.10 $

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Güvenilir Yazılım Sistemlerinde Mühendislik Liderliği (MEL) Yüksek Lisansı, hızla gelişen bu alanda inovasyonu teşvik etmek ve geliştirmek isteyen mühendisler için profesyonel bir lisans derecesidir. Bu hibrit yüksek lisans programı, lisansüstü düzeyde mühendislik kurslarını UBC Sauder School of Business kursları ile birleştirerek kariyerinizi yeni yönlere taşıyacak beceri ve güveni sağlar.

Mühendislik ve İşletme Seçimi

Güvenilir Yazılım Sistemleri programındaki MEL, teknik ve iş sınıflarının eşsiz bir kombinasyonunu sunar - ileri görüşlü organizasyonlarda lider rol oynamaya yönelik stratejik beceriler sunar. Mühendislik kursları, yazılım testi ve doğrulama, hataya dayanıklı bilgisayar ve güvenlik ve gizliliği araştırır. Üst sıradaki UBC Sauder School of Business tarafından sunulan iş kursları, iş stratejisi ve inovasyon, operasyonlar ve lojistik, proje yönetimi ve organizasyon liderliği konularında sağlam bir temel sağlar.

148399_pexels-photo-1181244.jpeg

Rekabetçi Bir Kenar Kazan

Bu 12 aylık programda şunları yapacaksınız:

 • Güvenilir sistemler geliştirmenize ve sürdürmenize olanak tanıyan teknik ve analitik becerilerinizi güncelleyin;
 • Büyük bir kapsamlı proje tamamlayın ve belirli bir alan uzmanlığı kazanın
 • Ünlü fakülte ve endüstri uzmanları altında eğitim alın;
 • Diğer MEL öğrencileriyle işbirliği yaparken profesyonel ağınızı genişletin;
 • Kariyerinizi ilerletmek için temel iş, proje yönetimi ve kişilerarası beceriler kazanın ve kendinizden emin bir şekilde artan sorumluluk pozisyonlarını üstlenin.

Bu Programı Benzersiz Kılan Nedir?

Mühendislik Liderlik (MEL) derecesi A Master UBC güvenle daha büyük sorumluluk pozisyon almak ya da yeni bir sanayi sektörü haline geçiş yapma size kimlik bilgilerini ve bilgiyi verir.

Teknik Becerilerinizi Güncelleyin

Yazılım test etme ve doğrulama, hataya dayanıklı bilgisayar ve güvenlik ve gizlilik konularında teknik becerilerinizi güncellemenin yanı sıra, yazılım proje yönetimindeki en yeni araçları da keşfedeceksiniz.

İşletmenin Dilini Öğrenin

Teknik bilgi yeterli değildir. UBC Sauder School of Business tarafından sunulan kurslar aracılığıyla, temel iş becerileri kazanacak ve geniş tabanlı yönetim konseptleri anlayışınızı geliştireceksiniz.

Kendine Güvenen Bir Lider Olun

Liderlik gelişimi program boyunca gömülü olarak size ekipler ve projeler yönlendirme ve kişilerarası becerilerinizi güçlendirmek için sürekli fırsatlar sunuyor.

Daha ileri git

Hem teknik bir uzmanlığa hakim olan hem de iş anlayışına sahip mühendisler, farklı bir rekabet avantajına sahiptir. Yerel, ulusal ve uluslararası talep gören mezunlarımız, aranan pozisyonlara ve yeni endüstri sektörlerine başarıyla taşındılar.

Kariyer seçenekleri

Mezunlarımız yerel, ulusal ve uluslararası alanda yüksek talep görecek ve hükümet ve endüstri işverenleri sürekli olarak bu alanda uzman arayışında olacaklar. Mezunlarımızın Güvenilir Yazılım Sistemleri alanında UBC MEL ile kariyerlerinde nasıl başarılı olduklarını öğrenmek için web sitemizdeki bazı mezun hikayelerini okuyun. Program mezunları, Ürün Müdürü, Yazılım Mühendisi, Yazılım Danışmanı gibi pozisyonlarda başladı.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Uygulamaların ve Web Hizmetlerinin Geliştirilmesinde Usta
  • Alicante, İspanya
 • Yazılım Mühendisliği Yüksek Lisans
  • Potsdam, Almanya
  • Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
 • Yüksek Lisans - Bilgisayar Bilimi ve Yazılım Mühendisliği - Konut
  • Auburn, Amerika Birleşik Devletleri