Keystone logo
UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

UC San Diego School Of Global Policy & Strategy

Tanıtım

Eğitim, araştırma ve etkileşim yoluyla bilginin ilerlemesine adanmış gerçek bir global topluluk olan GPS'e hoş geldiniz.

Okul, Pasifik-Amerika ve Asya'daki uzmanlığı nedeniyle uluslararası alanda tanınmaktadır ve küresel ve Pasifik sorunlarıyla başetmeye çalışan öğrenciler, mezunlar, akademisyenler ve liderlerin titiz analizi ve tutkusu ile ev aramayı hedefliyoruz problem çözme.

West Coast konumumuzu ve UC San Diego'nun bilim ve teknolojideki ünlü programlarından yararlanan GPS, pratik uygulamaları olan yeni analitik araçlar geliştirirken, yeni nesil küresel liderleri titizlikle eğitiyor. 21. yüzyılda küresel toplumlara yönelik çözümler tasarlamak, test etmek, değerlendirmek ve iyileştirmek, dünyayla yüzleşen mükemmel sorular hakkında bilgi vermek ve öğrencilerimizin hangi sonuçların daha olası olduğunu belirlemek için hazırlamak için müfredatımıza gelişmiş yöntemler katıştırıyoruz. Mezunlarımız, dünyadaki 80'den fazla ülkedeki işletmeler, hükümetler ve kar amacı gütmeyen kuruluşlarda liderlik konumlarına geçtiler.

banner_about_900X300

Biz Kimiz

Eğitim ve araştırma yoluyla bilginin ilerlemesine adanmış fakültenin, personelin, öğrencilerin ve topluluk ortaklarının gerçek bir küresel topluluğuyuz - hepsi bir Pasifik topluluğu oluşturma gözüyle. Okul, UC San Diego ve Kaliforniya Üniversitesi sisteminin başarı ve başarılarına bağlanmıştır. Etik ilkelerimizde yer alan adalet, işbirliği ve profesyonellik iklimi korumaya çalışan kişiler tarafından yönlendiriliriz. Dahası, çeşitlilik, eşitlik ve katılımın akademik mükemmellik için gerekli unsurlar olduğuna inanıyoruz.

.

Fakülte

Öğrenciler, yoğun bursu sınıf içinde ve dışında öğretmek ve aktif katılım sağlamak için bir şevkle bütünleştiren uluslararası ünlü öğretim üyelerine eşsiz bir erişime sahiptir. Bunlar, iç savaşların çözümünden değişen uluslararası ticaret örüntüsüne kadar uzanan araştırmalarda liderdir; Pasifik ülkelerinde iç politika ile finans ve iş; Çin'in dış politikasından gelişmekte olan ekonomilerdeki yoksullukla mücadele, halk sağlığı ve çevre programlarının değerlendirilmesine kadar uzanmaktadır. Geniş kapsamlı araştırma alanlarının menzil ve derinliği hakkında daha fazla bilgi edinin.

banner_diversity

Sermayeye Bağlılık, Çeşitlilik ve Kaynaştırma

Eşitlik, çeşitlilik ve kapsama, okulun, UC San Diego'nun ve California Üniversitesi'nin tüm sisteminin özelliklerini tanımlıyor. Bunlar, üretken ve yenilikçi bir çevre için kritik unsurlardır ve hepsini güç kaynağı olarak kabul ediyoruz.

Irk, milliyet, etnik köken, cinsiyet, din, cinsel yönelim, cinsel kimlik, yaş, sosyo-ekonomik durum, yetenekler, deneyim ve daha fazlası gibi farklılıklarımız, kamu hizmeti, öğretim ve araştırma konusundaki temel görevimize ulaşma becerimizi geliştirir. Fakültenin, personelin ve öğrencilerin her geçmişinden hoşnut kaldık ve herkesin saygın ve değerli olmasını istiyoruz.

Buna ek olarak, UC San Diego, tarihsel olarak yetersiz nüfusun işe alımını ve tutulmasını destekleyen, çeşitliliği çevreleyen yanlış anlamaları anlamayı ve meydan okumayı zorlayan ve dahil edilmeyi savunan proaktif liderler geliştiren birçok kaynağa sahiptir.

Kaynaştırmaya adamış öğrenciler

Dahil olmaya adanan okulda yeni kurulmuş iki öğrenci grubuyla tanışın. Ayrıca, Pasifik Uluslararası İlişkiler Öğrenci Organizasyonu'nun (PIASO) önderliğinde, kampüs iklimi zenginleştiren birkaç bölgesel ve mesleki odaklı öğrenci grubu bulunmaktadır.

QuIRPS

QuIRPS'in misyonu, okulun queer ve queer olmayan üyeleri arasında toplumu teşvik etmek ve lezbiyen, gey, biseksüel, trans-cinsiyet ve queer insanların karşılaştığı eşsiz zorlukların yanı sıra queer öğrencilere yönelik mesleki gelişim konusunda farkındalık yaratmak ve müttefikleri.

Küreselleşen Kadınlar

Global Going Global'in misyonu, uluslararası profesyonel ve akademik alanlardaki liderlik rollerinde kadınların farkındalığını ve gelişimini arttırmaktır. Grup öğrenciler, öğretim üyeleri, personel ve San Diego'daki topluluğun kadın konularını küresel düzeyde teşvik eden söylemde bir değişim fırsatı sunuyor.

Doğrudan telefonla (858-534-5914) veya e-posta ([email protected]) ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konumlar

  • San Diego

    9500 Gilman Dr. #0519 , 92093, San Diego

    sorular