Keystone logo
UCD University College Dublin Online

UCD University College Dublin Online

UCD University College Dublin Online

Tanıtım

Esnek online öğrenme yoluyla dünya çapında kabul gören yeterlilik elde edebilirsiniz UCD Online, hoş geldiniz.

University College Dublin en kaliteli öğretim öğrencilere sağlayan ve 150 yılı aşkın bir süredir deneyimi öğrenme edilmiştir.

Şimdi çevrimiçi derslerin bir seçim yoluyla dünya standartlarında eğitim ve nitelikleri sunuyoruz.

Esnek online teslimat Eğer isteğe bağlı video ve UCD uzmanlık ve destek tüm güvence ile kendi zamanında öğrenmek anlamına gelir.

UCD Çevrimiçi, mevcut bilgi genişletmek profesyonel tanınan yeterlilik için çalışma veya kariyerini değiştirmek için yeni uzmanlık kazanmak için size yardımcı olur.

about1

Eğitim Şimdi Online'da Mükemmellik

UCD İrlanda'da ve yurtdışı ileri öğrenme için yüksek talep tanır. Biz kaliteli eğitim vermeyi taahhüt ve modern, esnek öğrenme yaklaşımları kullanarak niteliklere tanınır. Çevrimiçi öğrenme sadece bunlardan biridir.

UCD Çevrimiçi lisans ve lisansüstü seviyelerde yüksek kalitede akademik öğretim sunma konusunda 150 yıllık deneyim dayalı yeni University College Dublin tekliftir. Bu öğrenci talebini artırarak, hem de hızla teknolojideki gelişmeleri gelişen bir cevaptır. iyi geliştirilmiş ve test edilmiştir Olgun ders materyalleri şimdi UCD Kampüsü giden öğrencilerin uzmanlıklarını ve destek sağlayan aynı akademisyenler tarafından çevrimiçi teslim ediliyor.

Aday UCD Çevrimiçi öğrenciler bizim kampüs tabanlı öğrenciler ile aynı kalitede akademik malzeme ve destek bekliyoruz edebilirsiniz. Online incelenmesi bir UCD derecesini elde etmek amacı ancak konumu nedeniyle, iş, aile veya diğer kısıtlamalara kampüs katılmak konmamış öğrenciler için esnek bir seçenek sunar. Ustalar seçeneğine Bizim Modül onların belirli yaşam tarzınıza uygun bir zaman dilimi içinde bir UCD lisans veya lisansüstü Kalifikasyon potansiyeline sahip ilgilenen konu alanlarını örnek almalarını sağlamaktadır. kampüs veya çevrimiçi elde bir UCD yeterlilik arasında hiçbir fark yoktur.

UCD İtibar ve Akademik Mükemmellik

Dublin Üniversitesinin (UCD) lisans eğitimi, yüksek lisans yüksek lisans ve doktora eğitimi, araştırma, yenilik ve topluluk katılımı aktivitesinin bir dinamik oluşturduklarını Avrupa'nın önde gelen araştırma ağırlıklı üniversitelerinden biridir.

Üniversite kimin klasik çalışma Üniversitesi Fikir uluslararası yüksek öğrenim değeri ve UCD mevcut eğitim felsefesinin ilham kaynağına en kalıcı metinlerden biridir John Henry Newman tarafından 1854 yılında kurulmuştur.

Bugün UCD neredeyse 30.000 öğrenci ile İrlanda'nın en büyük üniversitesidir. Bu İrlandalı okul mezunlarında en fazla tercih edilen ve aktif olarak son derece yenilikçi ve esnek UCD Ufuklar lisans müfredat yoluyla akademik ve kişisel keşif yolculuğuna olarak üniversite hayatı teşvik etmektedir.

UCD UCD öğrenci nüfusunun yaklaşık% 28'ini temsil eden yaklaşık 7000 lisans öğrencileri, ve neredeyse 2.000 doktora öğrencileri ile lisansüstü eğitimde İrlanda'nın lideridir. UCD lisans% 50'den fazlası lisansüstü çalışmalar ilerleme.

İrlanda yüksek öğretim içinde UCD rolü UCD yalnız lisansüstü öğrencilerin% 25 ve yedi İrlandalı üniversiteler genelinde tüm doktora kayıtların neredeyse% 28 üzerinde, uluslararası öğrencilerin% 30'dan fazlasının hesapları gerçeği tarafından çizildi.

numaralarıyla UCD

UCD lider araştırmacılar için dünya çapında bir hedef olarak ün kurmak için üniversite sağladı kaliteli yatırım çekmek, araştırma fonu milli liderdir. Üniversite İrlanda'nın ihtiyaçlarını ve mevcut küresel sorunları eşleşen dört büyük disiplinlerarası araştırma temaları kurmuştur.

UCD ulusal ve uluslararası, kurşun ve kendi yaşıtları ile ittifaklar ve ortaklıklar yoluyla şekil gündemleri isteyen, harici odağı tutar.

UCD uluslararası ayakta son yıllarda hızla artmış ve üniversite şu anda Times Higher Education sıralamasında dünya çapında kurumların üst% 1 arasında yer almaktadır.

UCD akademik tesisleri, araştırma enstitüleri, kütüphaneler ve arşiv koleksiyonları, kurumsal alanda, öğrenci köylerde ve spor ve dinlenme tesisi bir karışımını olan Dublin şehir merkezinin yakınında güzel yapraklı 133 hektarlık kampüsünde yer alır.

Sıralaması

Not: Öğrenci sayıları öğretim yılı 2011/12 ilgilidir

Öğretim Felsefesi

Sen UCD daha incelemek için daha iyi bir yer bulamazlar. Biz ortamlarının en heyecanlı içinde onur derecesi en geniş sunan, İrlanda'nın önde gelen üniversite vardır; ve UCD Ufuklar ve UCD Online ile her zamankinden daha fazla seçenek var.

UCD akademisyenler günümüzün en önemli sorulara cevaplar vermek için çalışmak

Bu, uluslararası uzmanlar lider birçoğu neredeyse 30.000 öğrenci İrlanda'nın en iyi akademisyenler gözetiminde eğitimlerini sürdürebilmeleri bir topluluğun parçası olmak için bir fırsattır.

UCD akademisyenler önlenmesi ve hastalığın tedavisine Genişlemiş Avrupa topluluğunda İrlanda'nın siyasi geleceği arasında değişen günümüzün en önemli sorularınızın cevaplarını sağlamak için çalışıyoruz.

Bizim kütüphane elinizin altında tam anlamıyla öğrenme, koymalıyız kaynaklara sahiptir. her yerde, kaynaklar, herhangi bir zamanda anında erişim sağlamak kapsamlı e-öğrenme imkanları ve elektronik kaynaklar da vardır. öğrenme materyallerin çoğu artık çevrimiçi mevcuttur ve bu ve diğer bilgilerin yanı sıra gönderme erişebilir ve e-postalar, nerede olursanız almak mümkün olacak.

Konumlar

  • Ireland Online

    Student Desk, Tierney Building, University College Dublin, Belfield, Dublin 4, , Ireland Online

sorular