Keystone logo
© BIMM University
UCL Institute for Materials Discovery

UCL Institute for Materials Discovery

UCL Institute for Materials Discovery

Tanıtım

A Malzeme Discovery için UCL Enstitüsü (IMD) Sinyaller okul içinde 3 fakülteler arasında ilişkileri vardır: Matematik ve Fizik Bilimleri (MAPS) Fakültesi, Mühendislik Bilimleri FakültesiVe BartlettVe ayrıca NIHR Biyomedikal Araştırma Merkezi.

UCLyeni malzemeler ve kurumun genelinde disiplinleri geniş bir yelpazede hizmet ilgili alanlarda 'ın dünya lideri araştırma:

disiplinler arası temel kimya, fizik, malzeme, mühendislik ve biyolojik ilkeleri entegre temiz enerji, nanoteknoloji, mühendislik ve biyomedikal teknolojileri geliştirilmesi için malzeme oluşturma, keşif ve sömürü yeni fırsatlar yaratmak için. hızlandırmak ve yeni ürün ve uygulamalar içine sürdürülebilir ve ekonomik işleme ile birlikte, malzemelerdir keşif entegre

Uzmanlık

Teslimat Odak

IMD büyük küresel sorunları çözmek için tasarlanmış gelişmiş malzemeler, yeni nesil sunmaya odaklanmıştır:

ENERJİ sağlık hizmeti Telekomünikasyon taşıma

İnsanlar

IMD araştırmacı bir çekirdek ekip ve işbirlikçilerinin ve ortakların daha geniş bir topluluk olan bu araştırma yürütmek için: bizim insanlar sayfasında daha fazla bilgi edinmek.

Araştırma Ortakları

Bu deneyimin tüm IMD tıp, mühendislik, matematik kimyası alanlarda büyük ve geniş çaplı spektrumda deneyime sahip malzemeler öncüleri arayabilirler kombine edildiğinde!

çekirdek Stratejiler

beş temel stratejileri ile IMD gelişmiş malzemelerde adım değişiklikleri sunmak niyetinde:

kimya, fizik, malzeme bilimi, mühendislik ve biyolojinin temel prensiplerini bütünleştirilmesi hesaplamalı, deneysel ve mühendislik araştırmalarının bir arada yararlanan işleme teknolojileri geliştirmek için ekonomik canlılığı ile sürdürülebilirliği birleştiren sanayi yanında çalışan ticari etkisini düşünün ve mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarını karşılamak için yoluyla teori malzemeler geliştirme düşünüldüğünde ölçek-up verimliliği maksimize etmek gösteri

Konumlar

  • London

    University College London, Institute for Materials Discovery, 107 Roberts Building, Malet Place, WC1E 7JE, London

    sorular