Keystone logo
Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University

Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University

Faculty of Applied Sciences - Ukrainian Catholic University

Tanıtım

Ukraynalı Katolik Üniversitesi (UCU) yüksek kaliteli eğitim, kişisel gelişim ve aktif sosyal sorumluluk aracılığıyla pratik küresel ve yerel sorunlarla başa çıkabilmek için liderler yeni nesil eğitim dinamik bir özel eğitim ve araştırma kurumudur.

2015 yılında birlikte Lviv iş dünyası, Lviv BT Kümesi ve önde gelen IT firmaları ile Ukrayna Katolik Üniversitesi, açıldı Bilgisayar Bilimleri Yeni Lisans Programı - CS @ UCU (UCU Bilgisayar Bilimleri). Stanford Üniversitesi ve Waterloo Üniversitesi - CS @ UCU dünyada Bilgisayar Bilimleri alanında iyi okullara örnek alınarak Ukrayna'da tek programdır. yüksek nitelikli bilişim çalışanları için büyük bir ihtiyaç vardır gibi program başlatıldı. 2016 yılında Uygulamalı Bilimler Fakültesi orada yaratıldı.

Uygulamalı Bilimler Fakültesi Misyonu

Uygulamalı Bilimler Fakültesi günümüz hem de gelecek Ukrayna ve dünyayı etkilemek için bilgilerini kullanacak alanına, liderleri oluşturan bir programdır.

Uygulamalı Bilimler Fakültesi Vizyon

Uygulamalı Bilimler Fakültesi Bilgisayar Bilimleri ve Ukrayna'da Bilgi Teknolojisi eğitimin sınırlarını genişletir bir entelektüel uyarıcı bir programdır. Geleceğimiz mezunları onlar yeni ürün ve hizmetler, Bilgi Teknolojileri alanında hem yeni fikirler ve anlamları yanı sıra yaşamın diğer alanlarını oluşturmak için hazırlanan çok yönlü bireylerdir, dünyaca ünlü bilişim firmalarının sade başarılı çalışanları değildir .

Program açıklaması

Uygulamalı Bilimler Fakültesi, modern bilgi teknolojileri ve mevcut pazarda başarılı işe yerleştirilmek amacıyla gerekli bilgisayar bilimlerinde mesleki beceriler kazanmak için çalışkan ve kendini geliştirme ile ilgilenen öğrencilere yöneliktir.

Program içeriği, Lviv bilişim şirketlerinden lider ve “Ukrayna'da Yükseköğretim Üzerine” dikkate yeni kanunun hükümlerini alarak işbirliği içinde Association for Computing Machinery (ACM), Enstitüsü öneriler iyi Ukraynalı ve yabancı uygulamalar geliştirilmiştir Sanayi Bilgi-İletişim Teknolojileri (2014) Rekabet üzerine Elektrik Teknoloji ve Elektronik (IEEE) (2013) yanı sıra Ukrayna Konseyi istihkam.

Program dört yıllık program olarak planlanmış ve mesleki ve beşeri blokların alanında konularını içerir. öğrenciler için ana konular arasında şunlar: Yazılım Mühendisliği; Bilgi Güvencesi ve Güvenlik; Programlama dilleri; Paralel ve Dağıtık Hesaplama; Ayrık Yapılar; Grafik ve Görselleştirme; İnsan bilgisayar etkileşimi; Veri analizi; Bilgi Yönetimi; Fikri Sistemleri; ve İş Analizi.

Program öğretim için, Uygulamalı Bilimler Fakültesi okurken öğrenciler kazanç bilgisayar bilimleri ve bilişim teknolojilerinin bilginin yararlı olması son derece önemlidir. Bu nedenle, her çekirdek konunun müfredat pratik atamaları ve kendilerini IT sektöründe çalışmak profesyoneller tarafından sunulmuştur örnek olayları öngörmektedir.

Yapay Zeka, Robotik, Ön uç / arka uç, Oyun Geliştirme, 3D-modelleme ve Algoritmik Programlama: öğrenme süreci öğrencilerin farklı kulüpleri katılmak için bir seçenek var yanında. öğrenme sürecinin ayrılmaz parçaları da kanaat önderleri ile buluşmalar düzenler (her hafta), yaz practicums ve staj bilişim şirketlerinde ve programın belirli bir özellik yabancı dil bilgisine bir artış olduğunu dahildir.

üçüncü yıl ile başlayarak, Uygulamalı Bilimler Fakültesi belirli konular İngilizce olarak sunulmuştur. Modern dünya yenilikler ve buluşlar vb kültürler, diller, çarpışması üzerine, kenarları gerçekleştiğini çok kutuplu ve gerçeği göz önüne alındığında, birçok disiplinin kesişim hazırlamak: büyük fikirler tarihini; kritik düşünce; akademik yazı; ve sosyal girişimcilik.

Profesyonel eğitim ortağı şirketlerinde ve doğrudan IT sektöründe çalışmalarına ilişkin proje odaklı kurslar aracılığıyla çeşitli practicums ve yaz stajlar yoluyla uygulanır. UCU en Lviv Business School yakın ilişki ilgilenen öğrenciler iş, yenilik ve girişimcilik temelleri üzerine bilgi sahibi sağlayacaktır. Program şiddetle yabancı üniversitelerde staj dikkate küresel eğitim pazarında kaliteli eğitim geniş ürün teklifleri (masif açık online dersler, katılım alarak, program ortakları, uçu yerine uzman sertifika kursları kendi esnek öğrenim yolu oluşturmak için yetenekli öğrencileri teşvik eder eğitim, vs.). Program, IBM, Google, Twitter, EPAM, Softserve, Eleks, Sigma Yazılım, Ciklum, Gramarly, Perfectial, Romexsoft yanı sıra bireylerin ve Carnegie Mellon Üniversitesi, New York Eyalet Üniversitesi gibi üniversitelerin bir dizi olarak şirketlerle iyi ilişkiler içindedir .

Ukrayna üniversitelerinde bilgisayar bilimi programlarından bazıları uçu Bilgisayar Bilimleri Programı izleyen onların müfredat yaklaşımları değişiyor. İlk başvuran CS @ UCU öğrenci kohort Ukrayna'da en güçlü biriydi. Ortalama başvuru puanı harici bağımsız değerlendirme yoluyla 200 üzerinden 186.5 oldu. matematik ortalama puan fazla 195/200 sayı öğrencilerin% 60 ile 193/200 idi. CS @ UCU programında kabul edilen öğrencilerin saniyenin ortalama puan bilgisayar bilimi programları ile tüm Ukraynalı üniversiteler arasında en güçlü olduğu.

Eylül 2016'ya, biz bir İngilizce lisans programı pratik yönelimli açın.

Konumlar

 • Lviv

  17 I. Sventsitskoho str. room 212, 79011, Lviv

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular