Keystone logo
Universidad Europea 3D Animasyon Yüksek Lisans Derecesi
Universidad Europea

3D Animasyon Yüksek Lisans Derecesi

Villaviciosa de Odón, İspanya

10 Months

İspanyol

Tam zamanlı

Request application deadline

18 Oct 2024

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Günümüzde çok sayıda kültür endüstrisi animasyonu bir iletişim aracı ve estetik kaynak olarak kullanmaktadır. Bu disiplin, iş yapısını film endüstrisinin ötesine taşıyarak, animasyonu yüksek istihdam edilebilirliğe sahip çok yaygın bir faaliyet haline getirerek kültürümüzde yerleşmiştir: video oyunları, sanal gerçeklik deneyimleri, reklam, VFX...

Animasyon sektörünün karşılaştığı en büyük zorluk, tüm bu pozisyonları dolduracak spesifik profesyonelleri bulmaktır. Bu nedenle Universidad Europea , şirketlerin talep ettiği yüksek düzeyde uzmanlığa yanıt veren özel araçlarda ustalık ve yeni teknolojilerin kullanımı konusunda eğitim veriyoruz.

Yüksek lisans derecesinin amacı, öğrenciye üç boyutlu ortamlarda animatörün rolünün yanı sıra görsel-işitsel yapımlarda yaygınlaşan yeni teknolojiler de dahil olmak üzere mevcut tüm teknik ve araçlar hakkında derin bir bilgi sağlamaktır.

3D animatör olarak resmi unvanınızı almak ve gerçek bir animasyon uzmanı olmak için daha fazla beklemeyin.

Neden 3D Animasyon Yüksek Lisansını incelemelisiniz?

Empleabilidad

Öğrencilerimizi 3D Animasyon alanında üst düzeyde uzmanlıkla yetiştirmek, tekniği derinlemesine araştırarak ve sektörde gelişen yeni teknolojileri yetiştirmek için çalışıyoruz.

Öğrenci, her zaman 3D animatör rolünde, çeşitli teknikleri bilen, multidisipliner bir profille pazarla yüzleşecektir.

Learning by doing

Öğrencinin diplomayı şirketlere göstermek üzere profesyonel bir sunumla bitirmesini amaçlayan uygulamalı, proje bazlı eğitime kendimizi adadık.

Claustro de expertos

Sektör profesyonelleri, öğrencileri sektöre yetkin yetiştirerek sektörün gerçek ihtiyaçlarını aktaracak.

Instalaciones

Okulumuz, öğrencilerin hem kişisel hem de akademik olarak çalışmalarını ve uygulamalarını geliştirebilecekleri profesyonel lisanslara ve üst düzey ekipmanlara sahip programlara erişebilecekleri bir alan olan Tech-Factory sınıfına sahiptir.

Unreal Engine ve Unity lisanslarıyla çalışacaktır.

kabul

Müfredat

Tesisler

Okul Hakkında

sorular