Keystone logo
Universidad Europea Büyük Veri Analitiğinde Özel Yüksek Lisans Derecesi
Universidad Europea

Büyük Veri Analitiğinde Özel Yüksek Lisans Derecesi

10 Months

İspanyol, Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 12.900

Uzaktan Eğitim, Kampüste

Tanıtım

Büyük Veri Yüksek Lisansı, Büyük Veri analitiğini kapsayan bir derstir. BİT alanında bir mesleğe sahip mühendisler, istatistikçiler ve matematikçiler veya veri analistleri için bir derece, depolama teknikleri ve dağıtılmış bilgi işleme ile büyük veri analitiği ve görselleştirme konusundaki bilgilerini genişletmek istiyor.

Veri Bilimi ve Makine Öğreniminde en son teknolojileri uygulamayı öğrenecek, büyük hacimli veri ve altyapıları yönetme, makine öğrenimi ve iş yönetimi süreçlerinin analizi konusunda uzman olacaksınız.

Bulut mimarileri ile ilgili modül sırasında AWS Certified Cloud Practitioner'a ve veri işleme ve makine öğrenimi ile ilgili modül sırasında AWS Certified Machine Learning Uzmanlığına hazırlanmak için AWS Academy'ye erişebileceksiniz.

Neden Büyük Veri Analitiğinde Özel Yüksek Lisans Eğitimi almalısınız?

Yenilikçi müfredat

Dağıtılmış veri depolama ve işlemeyi destekleyecek mimarilerin tasarımından ve uygulanmasına kadar tüm veri yaşam döngüsünü içerir.

prestijli profesörler

Deloitte, Cryptoekonomik ve Telefónica gibi farklı sektörlerden ve şirketlerden ilgili uzmanların yardımıyla öğrenin. Veri ön işleme, modelleme ve görselleştirme konusundaki deneyimlerini ve profesyonel vizyonlarını sizinle paylaşacaklar.

Deneyimsel öğrenme

Birinci düzey çok uluslu şirketlerden gerçek vakalarla öğreneceksiniz. Simülasyonlar ve canlandırmalar sayesinde, küresel bir Büyük Veri uzmanı olmaya hak kazanacaksınız.

Büyük hacimli verileri işlemek için iki kümeden oluşan son teknoloji tesislere erişeceksiniz: 25'ten fazla homojen işlem düğümü ve 2 TB ram belleğe sahip ana küme ve aşağıdaki özelliklere sahip 4 sunucu makineden oluşan ikincil tesis. yüksek işlem ve bellek kapasiteleri (çok çekirdekli, düğüm başına +64 GB). Her ikisinde de Apache Hadoop, HDFS, Apache Spark ve Hive veya Impala noSQL veritabanı erişim dilleri/araçları bulunur.

Özel içerik

Santander ve Telefónica gibi İspanya'nın en iyi şirketlerinin profesyonelleri tarafından verilen özel ustalık sınıflarına erişebileceksiniz.

Müfredat

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular