Keystone logo
Universidad Europea Dijital İletişim ve Girişimcilik Yüksek Lisans Derecesi
Universidad Europea

Dijital İletişim ve Girişimcilik Yüksek Lisans Derecesi

9 Months

İspanyol

Tam zamanlı

Request application deadline

18 Oct 2024

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Dijital İletişim ve Girişimcilik Yüksek Lisans Derecesi (İspanyolca öğretilir)

Dijital İletişim ve Girişimcilik Yüksek Lisansı, dijital teknolojileri inceleyen, iletişim kurma ve girişimciler için yeni iş fırsatları sunma yollarımızı nasıl dönüştürdüklerini araştıran bir derecedir.

Şu anda, dijital ekonomi İspanya GSYİH'sının yaklaşık %20'sini oluşturuyor. Bu değişimler, yıllar süren dönüşümlerin ardından inovasyona ve iletişim teknolojilerine dayalı yeni iş modellerinin yerleşmeye başladığı iletişim sektörünü de etkiliyor.

Tam zamanlı modalite, Yüksek Lisans ve yarı zamanlı minimum 24 AKTS ve maksimum 36 AKTS'yi oluşturan 60 AKTS'nin kaydını ifade eder.

Neden İletişim ve Dijital Girişimcilik alanında Yüksek Lisans Eğitimi almalısınız?

Eşsiz bir Usta

Pazar, Gelen Pazarlama, Büyük Veri, Hikaye Anlatma veya Transmedya bilgisine sahip profesyonellerin bir ortamda, bir prodüksiyon şirketinde veya bir marka için iletişim kurmasını talep ediyor.

  • Dijital ekonomi İspanya GSYİH'sının %20'sini temsil ediyor, bu nedenle İletişim ve Dijital Girişimcilik Yüksek Lisans Derecesi ile pazarlama, veritabanı yönetimi, hikaye anlatımı, programlama, teknoloji ve tasarım alanlarında kapsamlı eğitim alacaksınız.
  • Sadece en iyi hazırlananlar, sürekli büyüyen bir sektörde kendine yer bulacak ve bir startup kurabilecek ya da iletişim alanında stratejiler oluşturabilecektir.
  • Hem sözlü hem de yazılı iletişim becerilerine sahip olmanız ve iletişime uygulanan teknolojilerin kullanımına alışmış olmanız gerekir.
  • Uygulanabilir bir dijital iş modeli uyguladığınız Dijital Yönetim Atölyesi gibi biri akademik, ikisi profesyonel olmak üzere üç proje yürütüyorsunuz.
  • Aktif profesyonel öğretmenlerin manastırı.
  • İlk günden itibaren gerçek vakalarla bir profesyonel gibi çalışın.

kabul

Müfredat

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular