Keystone logo
Universidad Europea Dijital Pazarlamada Kalıcı Eğitim Ustası
Universidad Europea

Dijital Pazarlamada Kalıcı Eğitim Ustası

14 Weeks

İspanyol

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 7.000

harmanlanmış

Tanıtım

Dijital Pazarlama Yüksek Lisansı, Dijital Pazarlamanın ana stratejilerini, taktiklerini ve çalışma yollarını ve Pazarlama Planına uygunluğunu incelemek için bootcamp formatında bir derecedir. Talep oluşturma, Performans Pazarlaması, pazarlama otomasyonu ve uygulamalı veri analizinde %100 özerk bir uzman veya aynı şey olan Bütünsel Pazarlamada bir uzman olacaksınız.

Dijital Pazarlamada bu Yüksek Lisans ile, kullanıcıların beklentilerini ve çok kanallı davranışlarını anlamanıza ve bunlara kişiselleştirilmiş ve ilgili bir tasarımla ve ayrıca tüketicilerin yanıt verme şeklini değiştirmenize yardımcı olacak bağlamsal deneyimlerle yanıt vermenize yardımcı olacağız. Güncel dijital pazarlama stratejileri. Metodolojimizi, teknolojimizi, yaratıcılığımızı ve personelimizi sektöre ilişkin derin bilgimizle birleştirerek, pazarlama yatırımlarının erişimini, ilişkilerini ve karlılığını artırabilecek ve kampanyalarınızın yatırım getirisini artırabileceksiniz.

Ek olarak, Dijital Pazarlama Yüksek Lisans öğrencisi olarak, e-Ticaret alanında Üniversite Uzmanlık Derecesi ve SEO ve SEM'de Üniversite Uzmanlık Derecesi içeriğine sınırsız, ücretsiz erişime sahip olacaksınız.

Neden Dijital Pazarlamada Yüksek Lisans eğitimi alıyorsunuz?

Bu Master ile, 14 hafta içinde, web çevresindeki dijital ekosistemde işlenen veriler hakkında derin bir bilgi edinecek ve bu, bunları anlamak için göstergeler ve metrikler (KPI'lar) önermenize yardımcı olacaktır.

Yenilikçi Müfredat

Çalışma Planı, performans pazarlaması, programatik pazarlama, RTB, Zengin Medya, Görüntüleme, web konumlandırma, e-posta pazarlama, ücretli sosyal vb. odaklı farklı Dijital Pazarlama teknolojilerine ilişkin tutkumuzu ve bilgimizi aktarmak amacıyla tasarlanmıştır.

prestijli manastır

Farklı sektörlerden aktif profesyonellerin ve The Sensory Lab, N2Growth, Prestashop, Actual Research, Microsoft gibi lider firmaların yardımıyla kendinizi geliştirin; Dijital Pazarlama ile ilgili deneyimlerini ve profesyonel vizyonlarını sizinle paylaşacak olan Making Science, Bizum veya Cuatrecasas.

deneyimsel öğrenme

Edinilen bilgileri aşamalı olarak gerçek bir vakaya uygulayarak projenizi 14 hafta boyunca geliştireceksiniz. Bu derece ile, sektörünüz ne olursa olsun özgeçmişinize ihtiyaç duyduğu desteği verecek becerileri pratik bir şekilde öğreneceksiniz. Halihazırda çalışıyorsanız, yeni uzmanlık eğitiminizle kuruluşunuzun dijital dönüşümde ilerlemesine ve pazarlama planlarını doğru bir şekilde yürütmesine yardımcı olacaksınız.

özel içerik

E-Ticaret'te Üniversite Uzman Ünvanı ve SEO ve SEM'de Üniversite Uzmanı Ünvanı içeriklerine erişebileceksiniz.

İdeal Öğrenciler

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular