Keystone logo
Universidad Europea Dijital Pazarlamada Özel Yüksek Lisans Derecesi
Universidad Europea

Dijital Pazarlamada Özel Yüksek Lisans Derecesi

14 Weeks

İspanyol

Request pace

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

harmanlanmış

Tanıtım

Dijital Pazarlamada Özel Yüksek Lisans Derecesi

Dijital Pazarlama Yüksek Lisansı, dijital pazarlamanın ana stratejilerini, taktiklerini ve çalışma yollarını ve pazarlama planına uyumunu incelemek için eğitim kampı formatında bir derecedir. Talep oluşturma, performans pazarlaması, pazarlama otomasyonu ve uygulamalı veri analizi konularında %100 özerk bir uzman veya aynı şekilde bütünsel pazarlama konusunda uzman olacaksınız.

Dijital Pazarlama Yüksek Lisansı ile kullanıcıların beklentilerini ve çok kanallı davranışlarını bilmenize ve bunlara kişiselleştirilmiş ve alakalı bir tasarımın yanı sıra tüketicilerin mevcut dijital pazarlamaya yanıt verme şeklini değiştirmenize yardımcı olacak bağlamsal deneyimlerle yanıt vermenize yardımcı olacağız. stratejiler. Metodolojimizi, teknolojimizi, yaratıcılığımızı ve öğretim kadromuzu sektöre ilişkin derin bilgi birikimiyle birleştirerek, pazarlama yatırımlarınızın erişimini, ilişkilerini ve kârlılığını artırabilir ve kampanyalarınızın yatırım getirisini artırabilirsiniz.

Ek olarak, Dijital Pazarlama Yüksek Lisans öğrencisi olarak, e-Ticarette Üniversite Uzmanı Ünvanı ve SEO ve SEM'de Üniversite Uzmanı Ünvanı içeriğine sınırsız ve ücretsiz erişime sahip olacaksınız.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Program Sonucu

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular