Keystone logo
Universidad Europea Finansal Yönetim Yüksek Lisans Derecesi
Universidad Europea

Finansal Yönetim Yüksek Lisans Derecesi

9 Months

İspanyol

Tam zamanlı

Request application deadline

18 Oct 2024

Request tuition fees

Uzaktan Eğitim, Kampüste

Tanıtım

Finansal Yönetim Yüksek Lisans Derecesi (İspanyolca öğretilir)

Finansal Yönetim ve Yönetim Yüksek Lisans Derecesinin amacı, finansal kararlar verme, finansal teknolojileri (Fintech), görselleştirme ve veri çıkarma araçlarını (Cognos, Tableu, Big Data) ve alaka düzeyini uygulayan yüksek nitelikli profesyoneller yetiştirmektir. Finansal Araç Piyasalarındaki (MiFDII) mevcut düzenlemeler, bu sektörde uzmanlaşmış eğitime sahip profesyoneller talep eden şirketler tarafından oldukça değerlidir.

Neden Finansal Yönetim Yüksek Lisans Eğitimi?

Dijital Finans

Dijital beceriler edinecek ve Cognos ve Tableau gibi veri görselleştirme araçlarını, finansta iş analitiği tekniklerini, ticari, stratejik ve iş konumlandırma amaçları için veri çıkarma ve analizi (Büyük Veri) kullanmayı öğreneceksiniz.

Ayrıca, küresel ve belirsiz ortamlarda finansal kararlar almak için Fintech'i kullanmayı öğreneceksiniz.

Deneyimsel öğrenme

Teorik-pratik öğrenmeye dayalı kapsamlı eğitimimiz, sağlam teknik bilgi ve yönetsel beceri ve yeteneklerin geliştirilmesi yoluyla sizi sorumluluk pozisyonlarına yönlendirecektir.

Düzenlemeler ve Normlar

Karar verme için vergi planlaması, yatırım yönetimi ve vergi optimizasyonu stratejilerini analiz edebileceksiniz.

Finansal yönü, planlamayı ve yönetimi ve uluslararası düzenleme, MiFID II düzenlemelerini uygulama, uluslararası finansal sistemin nasıl bir şey olduğu, yatırımları analiz etme, finansal ve şirket varlıklarını değerlendirme, stratejik planlama tasarlama gibi bunun ima ettiği her şeyi öğreneceksiniz.

Öğretim Üyesi

Önemli organizasyonlarda geniş mesleki deneyime sahip olan ve sizi iş dünyasının gerçeklerine yaklaştıracak yöneticiler ve eski yöneticilerden oluşan öğretim ekibi.

Stajlar

Hem profesyonel stajlar hem de iş piyasası için ilişkili şirketlerin seçim süreçlerine erişme fırsatına sahip olacaksınız.

kabul

Burslar ve fon sağlama

Müfredat

Okul Hakkında

sorular