Keystone logo
Universidad Europea Mimarlık Temelleri Lisans + Mimarlık Yüksek Lisans Derecesi
Universidad Europea

Mimarlık Temelleri Lisans + Mimarlık Yüksek Lisans Derecesi

5 Years

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 13.430

Kampüste

Tanıtım

Madrid'de bulunan Universidad Europea Mimarlık Lisans Derecesi, öğrencilere dünyanın dört bir yanındaki mimarlık projelerini yönetmeleri için gereken bilgi ve becerileri sağlamayı amaçlayan beş yıllık bir programdır. Toplam 300 AKTS'lik mimarlık derecesi, diğerlerinin yanı sıra BIM Metodolojisi, Çizim, Projeler ve Şehircilik gibi sektördeki en son dijital araçlar hakkında bilgi sahibi olarak mezun olmanızı sağlar.

Derecenizi Universidad Europeade mimarlık alanında okumayı seçerseniz, öğrencilerin ABD ve Birleşik Krallık'ta mesleklerini icra etmelerini kolaylaştıran NAAB sertifikası ve RIBA onayını alan Avrupa'daki ilk okul olduğumuzu bilmelisiniz.

Neden Mimarlığın Temelleri Lisans Derecesi + Mimarlık Yüksek Lisans Derecesi eğitimi almalı?

Mimarlığın Temelleri Lisans Derecesi + Mimarlık Yüksek Lisans Derecesi

En yüksek kalitede profesyonel eğitim için, yüksek lisans derecemize kaydolun ve dünyanın herhangi bir yerinde mimar olarak çalışmak için gerekli becerileri kazanın. Universidad Europea Avrupa'nın geri kalanı ve geleceğin mimarının ihtiyaçları ile uyumlu olmak için çalışma planını güncelleyen ilk üniversitelerden biriydi. Yılların deneyimi, tüm ana uluslararası kurumların tanınırlığı ve en önemlisi öğrencilerimizin memnuniyeti ve başardıkları her şey tarafından destekleniyoruz. Bütün bunlar, en iyi mimarları yetiştirmek için özel olarak tasarlanmış yüksek kaliteli bir eğitimin işaretidir. Mezun Pablo Diego Pastor, İspanyol Akademik Mükemmellik Derneği (SEDEA) tarafından tanınan özgeçmişine, portföyüne, yarışmalarına ve diğer başarılarına göre İspanya 2020'deki yıllık En İyi Mimarlık Öğrencileri sıralamasında birinci oldu.

Birinci sınıf tesisler

Universidad Europea yenilikçi akademik modelimizden tam olarak yararlanabilmeniz için size en gelişmiş ve yenilikçi teknolojilerle donatılmış bir dizi laboratuvar ve simülasyon odası sunar.

Bir üniversite kampüsündeki İLK BIM LAB. FAB LAB ve XR LAB ile eşleştirildiğinde, projelerinizi her aşamada profesyonel düzeyde geliştirebilecek ve takip edebileceksiniz.

  • Dijital Fabrikasyon Laboratuvarı FABLab
  • Robot Öğrenme Laboratuvarı
  • Manuel İmalat Atölyesi
  • Rüzgar tüneli
  • Tasarım İnovasyon Atölyesi
  • Üniversite Konaklama
  • CRAI Dulce Chacón Kütüphanesi
  • Spor Merkezi

Dijital araçlar

Tüm konularda dijital araçlarda entegre eğitim: BIM Metodolojisi, Çizim, Projeler ve Şehircilik. Tam olarak bir stüdyoda nasıl çalışıyorsanız öyle çalışın.

kabul

Müfredat

Program Öğrenim Ücreti

Kariyer fırsatları

Okul Hakkında

sorular