Keystone logo
Universidad Europea Moda Tasarımı Yüksek Lisans Derecesi
Universidad Europea

Moda Tasarımı Yüksek Lisans Derecesi

Villaviciosa de Odón, İspanya

10 Months

İspanyol

Tam zamanlı

Request application deadline

18 Oct 2024

Request tuition fees

Kampüste

Tanıtım

Moda endüstrisi, iklim değişikliği, çevresel bozulma ve daha fazla sosyal sorumluluk talebi gibi küresel zorluklara yanıt olarak hızlandırılmış bir dönüşümden geçiyor. Bu bağlamda geleceğin moda tasarımcılarını yetiştirmenin vazgeçilmez bir parçası olarak sürdürülebilir yaklaşımları ve dijital dönüşümü aynı anda ele alan Moda Tasarımı Yüksek Lisans Programı doğdu.

Bu stratejik kombinasyon yalnızca güncel sorunlara bilinçli bir yanıtı yansıtmakla kalmaz, aynı zamanda öğrencilerini değişen tüketici farklılıklarına ve sürekli gelişen teknolojik ortama uyum sağlamaya hazırlar.

Bu nedenle yüksek lisans derecesinin amacı, bu disiplinde eğitim almış profesyonellerin yalnızca moda tasarımı pratiğinin günümüzün talep ettiği ihtiyaçları karşılamaya değil, aynı zamanda yenilikçi, yenilikçi bir vizyona ve adaptasyon kapasitesine de sahip olmalarını sağlamaktır. bilinçli, sorumlu, çoğulcu ve eleştirel, sürdürülebilirliği ve döngüselliği göz önünde bulundurarak moda ürünü değer zincirinin tüm aşamalarında dijital dönüşümü ve sürdürülebilirliği bütünsel olarak uygulayabilen.

Neden Moda Tasarımı alanında Yüksek Lisans eğitimi almalısınız?

Eninelik

Bu yüksek lisans derecesinin konularında önerilen, modaya uygulanan hem sürdürülebilirliğin hem de dijitalleşmenin çapraz doğası, piyasadaki diğer derecelerin yaklaşımıyla karşılaştırıldığında yeni bir yaklaşım ortaya koymaktadır.

Ayrıca küresel moda endüstrisinde sosyokültürel, stratejik ve marka düzeyinde sürdürülebilirlik ve dijitalleşmeyle bağlantılı çok düzeyli stratejiler hakkında ayrıntılı eğitimler sunuyoruz.

Metodología

Analog-dijital araç ve süreçleri birleştiren metodolojik bir yaklaşım ile moda endüstrisindeki gerçek vakalara dayanan projeleri içeren pratik bir pedagojik yaklaşımı izliyoruz.

Teorik-deneysel öğrenme, moda tasarımı ve yaratımına ilişkin teknik, kavramsal, deneysel ve stratejik bilgiyi araştıran konuların her birinin temelini oluşturur.

Claustro

Moda sektöründe aktif ve tanınmış prestije sahip, uzman profesyonellerden oluşan prestijli bir fakülte ile çalışıyoruz.

Moda endüstrisinde eşitliği, özgürlüğü, hoşgörüyü, çeşitliliğe saygıyı, evrensel erişilebilirliği ve sosyal katılımı teşvik eden hümanist bir yaklaşımla kişiselleştirilmiş eğitime kendimizi adadık.

kabul

Müfredat

Tesisler

Okul Hakkında

sorular