Keystone logo
UIBS Metropolitan Business School

UIBS Metropolitan Business School

UIBS Metropolitan Business School

Tanıtım

Küresel bir bakış açısıyla kültürler arası eğitime adanmış olarak, doğru program ve yolun her adımında rehberlikle geleceğin yöneticilerinin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Esnek çalışma programları

Esnek çalışma programlarımız, Amerikan yüksek öğrenim modelini temel alır ve öğrencilerin program gereksinimlerine, önceki çalışmalara, mevcut ilgi alanlarına ve gelecekteki hedeflerine göre derslerini seçmelerine olanak tanır.

Birden çok başlangıç tarihi

Öğrenciler, her akademik yılın güz, kış, ilkbahar ve yaz aylarında birden fazla başlangıç tarihi arasından seçim yapabilir. Modüler kurs tasarımımız ve program yapımız, optimal ileri eğitim planlamasına izin verir.

Profesyonel olarak deneyimli öğretim üyeleri

Akademik olarak nitelikli ve profesyonel olarak deneyimli profesörler, çağdaş vaka çalışmalarını sınıfa getirerek teori ve pratiği birleştirir ve öğrencileri geleceğin küresel liderleri olarak hazırlar.

Küresel eğitim yerleri

Öğrenciler UIBS ile yurtdışında bir veya daha fazla çeyrek geçirebilirler. Tüm ortak kampüsler, öğrencilerin kesintisiz bir eğitim yaşayabilmeleri için benzer çalışma programları sunar ve benzer program yapılarını takip eder.

UIBS Metropolitan İşletme Okulu Yurtdışında Eğitim Görülecek İlk 10 Ülke Arasında

educations.com Top 10 Europe rankings 2023 badge
educations.com Top 10 Global rankings 2023 badge

Konumlar

  • Amsterdam

    Weteringschans 28, , Amsterdam

sorular