Keystone logo
University For Information Science And Technology

University For Information Science And Technology

University For Information Science And Technology

Tanıtım

Liseyi bitirdikten ve katılmak için üniversiteye düşünüyorsun? Peki o zaman doğru yerdesiniz!

Bilgi Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, "Havari Paul" (Uist) Makedonya'da en misafirperver Üniversiteleri biridir. Onlar yeni bir aile var gibi bir özel personel ve yönetim ile, Uist katılmak tüm öğrenciler duygu bırakın. Rsity | Uist çok kültürlü öğrenci nüfusu, özellikle Unive kültürlerin zenginliği ve mirası vitrin yıllık Kültürel Günleri'nde çok açıktır. Uluslararası Corner'da bir göz atın ve kendiniz göreceksiniz.

Uist onun bilgili öğrenci nüfusu ve akademik personel ile gösterilen, güçlü bir akademik kökleri vardır. En sınıflar profesörler her öğrencinin ihtiyaçlarını karşılarken gerektiği kadar bilgi aktarmak mümkün olduğundan emin yardımcıları küçük öğrenci grupları halinde düzenlenir. Bu öğrenciler, bu üst düzey eğitim kurumunda olsun kişisel, akademik yaklaşım ve tedavi ekler. Tüm sınıflar öğretim / teorik oturumları ve öğretici / laboratuvar oturumları arasında bölünür.

Geleceğinize yatırım ve gelecekteki kariyer umutları büyük başarı sağlayan dünya standartlarında eğitim için kendi kapılarını açmaya hazır olun. Uist ısmarlama hayallerini ulaşmak için herhangi bir öğrencinin desteklemek olmuştur. Geleceğiniz için Giriş!

Şartları ve uist okuyan burs almak için koşullarını kontrol edin.

Ohrid

Ohri Avrupa'nın en eski insan yerleşimleri biridir. Bu Makedonya'nın bir turistik, kültürel ve manevi merkezidir. Yaklaşık 3 milyon yaşında olduğu tahmin ve dünyanın en eski göllerinden biridir, Ohri Gölü, kıyısında yer alan, birlikte Ohri gölü Şehir UNESCO Dünya Mirası listesinde yer alıyor ile. Ohri gerçekten pastoral bir ortamda görkemli geçmiş ve zengin kültürü ile modern bir kent avantajları vardır. Tarihin ve modern yaşamın bir karışımıdır. Ohrid size gelenek ve kültürel değerlerin tam sağlıklı bir ortamda kalış ve çalışma için bir imkan sunuyor. Onun hoş doğal çevre, modern, sosyal ve kültürel yaşam tarzı ile kesilir.

Bir tam burs uygun ülkelerin her birinden bir adaya verilecektir: Azerbaycan, Cezayir Demokratik Halk Cumhuriyeti, Angola Cumhuriyeti, Ermenistan Cumhuriyeti, Birleşik Arap Emirlikleri, Barbados, Bosna-Hersek, Brezilya, Cumhuriyet Federatif Cumhuriyeti Kamerun, Çin Halk Cumhuriyeti Burundi, Cumhuriyeti, Hırvatistan Cumhuriyeti, Çek Cumhuriyeti, Mısır Cumhuriyeti, Estonya Cumhuriyeti, Etiyopya Federal Demokratik Cumhuriyeti, Gabon Cumhuriyeti, Gana Cumhuriyeti, Gürcistan, İsrail Devleti'nin, Hindistan Cumhuriyeti, Endonezya, Japonya, Kazakistan Cumhuriyeti, Kuveyt, Laos Demokratik Halk Cumhuriyeti, Letonya Cumhuriyeti Devlet, Lübnan Cumhuriyeti, Litvanya Cumhuriyeti, Malezya, Fas Krallığı, Moldova Cumhuriyeti, Moğolistan, Namibya Cumhuriyeti, Umman Sultanlığı Cumhuriyeti, Pakistan, Filistin, Portekiz, Polonya Cumhuriyeti, Katar Devleti, Romanya, Rusya Federasyonu, Suudi Arabistan, Slovakya, Slovenya Cumhuriyeti, İspanya Krallığı, Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti, Amerika, Krallık Birleşik Devletleri Krallığı İslam Cumhuriyeti Tayland, Tanzanya, Tunus, Özbekistan Cumhuriyeti, Ukrayna, Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti, Macaristan Cumhuriyeti, Arap Zambiya Cumhuriyeti ve Amerikan Devletleri Örgütü Birleşik Cumhuriyeti. Burs sağlar:

Tam eğitim ücretleri; Vize ve oturma izni ücretleri başvuranın kendi ülkesindeki hava ücreti iade; Üniversitenin yurt Ohri, Makedonya Cumhuriyeti "Nikola Karev" da konaklama ve yiyecek (tam pansiyon); 5000 MKD (yaklaşık 82 Euro) bir aylık ödenek; Başvuruların teslimi için son tarih 31 Temmuz 2015 olduğunu

YABANCI UYRUKLU ÖĞRENCİ İÇİN BURS İÇİN DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN LÜTFEN.

Konumlar

  • Ohrid

    Partizanska bb, 6000 , Ohrid

    sorular