Keystone logo
Ulm University

Ulm University

Ulm University

Tanıtım

Ulm University önde gelen bir öğrenme, öğretme, araştırma ve aktarma merkezidir. 1967'de "tek çatı altında" bir üniversite olarak kuruluşundan bu yana, etkileyici bir şekilde yenilik ve bilgi için canlı bir uluslararası merkez haline geldi.

Almanya'nın müreffeh güneybatısında yer alan Ulm University okulunda 10.000'den fazla öğrenci, Albert Einstein'ın doğum yeri olan eski imparatorluk şehri Ulm'ün yukarısında, dinamik Bilim Şehri'nde bulunan modern, yemyeşil kampüsünde eğitim görmektedir. Dört fakülte, B.Sc., M.Sc. ile Almanca ve İngilizce dillerinde 60 eğitim programı sunmaktadır. ve doktora dereceleri. Konu yelpazesi benzersizdir ve uzmanlaşmıştır: Mühendislik, Bilgisayar Bilimleri ve Psikoloji, Matematik ve Ekonomi, Tıp ve Doğa Bilimleri.

Ulm University , boyutu nedeniyle akademik öğretmenler ve öğrenciler arasında yakın etkileşime olanak tanır ve bu da hızlı mezuniyetle sonuçlanır. Yüksek öğrenci memnuniyeti, büyük sıralama çalışmalarında ifade edilir. Mükemmel altyapı ve yüksek araştırma fonu, lisansüstü ve lisansüstü düzeydeki öğrencilere Yüksek Lisans ve Doktora derecelerini sürdürürken zorlu ve ödüllendirici bir atmosfer sağlar; Uygun maliyet ve rahatlık, sevimli Ulm kasabasında yaşamayı en keyifli hale getirir ve Ulm University en çekici yerde eğitim görür.

Konumlar

  • Ulm

    Helmholtzstraße,16, 89081, Ulm

programlar

sorular