Keystone logo
© Eva Dang
University of Leicester, School of Business

University of Leicester, School of Business

University of Leicester, School of Business

Tanıtım

A İşletme Leicester Okulu Üniversitesi lisansüstü öğretim için mükemmel bir üne sahiptir. Burada okuyan hükümet, iş ya da finansal hizmetler sektöründe kariyer fırsatları, geniş bir yelpazede yanı sıra gelecekteki araştırmalar için hazırlamak yardımcı olacaktır.

Okul Hakkında İşletme Leicester Okulu Üniversitesi, dünya standartlarında bir iş okulu oluşturmak için Ekonomisi ve Yönetimi üstün uzmanlığı bir araya getirerek, 2016 yılında kurulmuştur.

Full-time Yüksek Lisans Dereceleri Msc Bankacılık ve Uluslararası Finans

Eğer uluslararası bağlamda çağdaş bankacılık ve finans kullanılan yöntemleri anlamak için analitik bir yaklaşım almak istiyorsanız bu kurs sizin için.

msc iş analizi ve finans

iş düzenleme, organizasyon ve finans problemlerin analizi için ekonomi ve kantitatif tekniklerin anlayış uygulamak istiyorsanız bu kurs sizin için.

MSc Finans

Eğer, finansal piyasaların mekaniği öğrenmek şirketlerin finansal kararlar ve finansal riskin doğasını anlamak istiyorsanız CFA Enstitüsü CFA ® Programı Ortak Bu kurs sizin için.

Msc Finansal Ekonomi

Eğer İktisat veya Maliye bilginizi derinleştirmek ve potansiyel İktisat veya Maliye alanında doktora veya araştırma çalışmaya devam etmek istiyorsanız bu kurs sizin için.

msc finansal risk yönetimi Risk Professionals Küresel Derneği - Biz GARP'dan bir Akademik Ortağı bulunmaktadır. Eğer risk yönetim teknikleri beceri, kantitatif analiz, finansal analiz ve programlama ile kendinizi donatmak istiyorsanız bu kurs sizin için.

doktora İş Okulumuz araştırma odaklı, araştırma ve öğretim mükemmellik arasındaki önemli ilişkiyi kabul ederken en kaliteli burs üreten kararlıdır.

Doktora öğrencileri bir denetim ekibinin gözetiminde bağımsız bir araştırma projesi tamamlandı. araştırma, normalde 3 3.5 yıl (tam zamanlı) ya da 6 6.5 yıl (part-time / uzaktan eğitim) maksimum süre zarfında tamamlanır.

Bizim öğretim elemanı olmak üzere araştırma çıkarları ile uyumlu alanlarda Ekonomi Doktora denetim sunuyoruz:

Oyun Teorisi Mekanizma Tasarımı Davranış Ekonomisi Endüstriyel Organizasyon Büyüme Teorisi Kamu Ekonomisi Çalışma Ekonomisi Siyasi iktisat Göç Ekonomisi Sağlık ekonomisi Organizasyon Teorisi İş Etiği Pazarlama ve Tüketim Muhasebe ve Finansman Siyasi iktisat İnsan Kaynakları Yönetimi

Biz dereceleri denetimini sunuyoruz:

Felsefe (PhD) Doctor - Tam Zamanlı Felsefe (MPhil) Master - Tam Zamanlı

Konumlar

  • Leicester

    Ground Floor Astley Clarke Building University of Leicester , LE1 7RH, Leicester

    sorular