Keystone logo
UMaineOnline (University of Maine) Bilgi Sistemleri Master of Science
UMaineOnline (University of Maine)

Bilgi Sistemleri Master of Science

Orono, Maine, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Sep 2023

USD 12.540 / per year *

Uzaktan Eğitim, Kampüste

* 418 $ / cr. -devlet ve 1.330 $ / cr. eyalet dışı

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Bilgi Sistemleri Genel Bakış MS

Bilgi Sistemleri programı Master of Science inşa ve modern kuruluşlar için bilgisayar tabanlı bilgi sistemleri yönetimi ile ilgili teknik, idari ve politik konular üzerinde duruluyor. kamu ve özel teşebbüsün tüm alanlarda planlama hizmetleri, kontrol sağlayarak ve kararlarını desteklemek, iletişim için bilgi sistemleri güveniyor. Bu programın amaçları temel lisans düzeyinde dersler sunarak hızla bilgi sistemi kariyer yolları geçiş için üst düzey bilgi sistemi becerilere sahip mezunlar için toplumda artan talebi karşılamak ve farklı alanlardan kadın ve erkekler için bir yol sağlamak için vardır bilgi sistemi. Program açıkça geniş lisans arka değişen öğrencileri barındıracak şekilde tasarlanmıştır.

Öğrenciler bilgi sistemi tasarımı, insan-bilgisayar etkileşimi, veritabanı sistemleri tasarımı ve yönetimi, sistem geliştirme, bilgisayar ağları ve bilgi hukuk ve etik gibi alanlarda bilgi ve teknik becerilerini geliştireceklerdir. Onlar bir veya daha fazla programlama dilleri, dağıtık sistemlerin, istemci-sunucu sistemleri, dünya çapında web, dijital kütüphanelerin teknik ve idari kavramlar dahil olmak üzere yerel ve geniş alan ağları üzerinden kaynakları yönetimi kavramlarına aşina çalışma ve daha fazla ağ tabanlı gelişen kazanacaktır tabanlı sistemler. İlişkisel ve nesne yönelimli veritabanları ve grup karar destek için sistemleri veritabanı tasarımı ve yönetimi bağlamında ele alınacaktır. Buna ek olarak, öğrencilerin iş ve mühendislik uygulamaları anlaşılmasını sağlamak derslerde meşgul ve böylece son kullanıcılar ile etkili bir iletişim için daha fazla temellerini sağlayabiliyoruz.

Bu yüksek lisans programı kampüsünde ve mesafe yöntemleriyle bütünüyle hem sunulmaktadır.

Program Gereksinimleri (30 kredi)

Bilgi Sistemleri Bilim (MSIS) Master 30 kredilik, ders çalışma kazanılan tüm oluşur. Program beş üç kredi gerekli temel dersleri ve disiplinlerden bir dizi çekilen program için onaylanmış seçmeli ders listesinden onbeş ek kredilerin en az oluşur. Bazı zorunlu dersler öğrencinin lisans programına alınmış olabilir derslerin mükerrer ise, bu dersler tekrar edilmesi gerekmez ve öğrenci MSIS Lisans Koordinatörü ve ek onaylanan dersler ulaşmak için Yönetim Kurulu ile istişare seçecektir 30 kredi saat toplamı.

ZORUNLU DERSLER

Aşağıdaki beş ders alınmalı ve bir öğrencinin lisans programında sayıldı sürece tüm lisans derecesi doğru sayılır.

 • KSS 505: Bilgi Bilim Biçimsel Temelleri 3CR Lab.
 • KSS 507: Bilgi Sistemleri Programlama Kredi 3CR.
 • KSS 515: İnsan Bilgisayar Etkileşimi Kredi 3CR.
 • KSS 525: Bilgi Sistemleri Kanunu 3CR Lab.
 • KSS 550: Bilgi Sistemleri Tasarımı Kredi 3CR.

Seçmeli Dersler

Öğrenciler 30 kredilik gerekli toplam varmak için aşağıdaki onaylı seçmeli ders listeleri MSIS Yönetim Kurulu tarafından önceden onaylanmış en az onbeş ek kredi almak zorundadır. Öğrenciler aşağıdaki derslerin herhangi bir kombinasyonu Yürütme Komitesi tarafından onaylanmış olacağını varsaymak gerekir değil. Öğrenciler kendi lisans gereksinimleri sayılmaz emin olmak için seçmeli dersleri alarak önce çalışma tam programının onayını almalıdır. Öğrenciler bir vaka ile ayrı ayrı, onların çalışma programı dahil edilmiş veya listeye eklenebilir aşağıda listelenenler dışında ek lisans dersleri önerebilir. MSIS Yönlendirme Komitesi tür istekler makuliyetini değerlendirir ve MSIS programının amaç ve öğrencinin ihtiyaçlarına hizmet özel ek ders dahil edilebilir olup olmadığı konusunda nihai kararı verir. Listelenen seçmeli derslerin bazıları MSIS lisansüstü programa genel kabul için gerekli olan minimum ek olarak önkoşul gerekebilir. Bazı okullar ve bölümler bu yüzden Uygun ilgili bölüm veya üniversite ile kontrol kendi programlarında lisansüstü öğrencilerine kayıt tercihini verin.

 • BUA 561: Bilgi Yönetimi ve Sistem Destek Sistemleri 3CR.
 • BUA 664: Veritabanları ve Sanayi 3CR Veri Madenciliği.
 • BUA 668: Elektronik Ticaret 3CR Lab.

Bilgisayar bilimi

 • Herhangi bir resmi onaylı 400 düzeyinde yukarıdaki dersler ve COS

Eğitim & Pedagoji

 • EDT 520: Bilgisayar Teknolojisi ile Öğretim Yöntemleri Krediler 3CR.
 • EDT 545: Eğitim Ortamında Bilgi Güvenliği 3CR Lab.

Elektrik ve Bilgisayar Mühendisliği

 • Herhangi bir 400 seviye ECE dersleri ve yukarıda

Disiplinlerarası

 • INT 601: Araştırma Sorumlu Davranış 1CR Lab.

Intermedia

 • NMD dersler üzerinde herhangi resmen onaylanmış 500 seviye ve

Mekansal Bilgi Bilimi ve Mühendisliği

 • KSS 509: Coğrafi Bilgi Sistemleri Prensipleri Kredi 3CR.
 • KSS 510: Coğrafi Bilgi Sistemleri Uygulamaları Kredi 3CR.
 • KSS 512: Mekansal Analiz 3CR Lab.
 • SIE 516: Sanal Gerçeklik: Araştırma ve Uygulama Kredi 3CR.
 • KSS 554: Mekansal Akıl Kredi 3CR.
 • KSS 555: Mekansal Veri Tabanı Sistemleri Kredi 3CR.
 • KSS 557: Veri Tabanı Sistemi Uygulamaları Kredi 3CR.
 • KSS 558: Gerçek Zamanlı Sensör Veri Akışları 3CR Lab.
 • KSS 559: Geosensor Ağları Kredi 3CR.
 • KSS 570: Mekansal Biliş ve Bilgisayar Kredi: 3
 • KSS 571: Pattern Recognition ve Robotik 3CR Lab.
 • KSS 580: Ontoloji Mühendisliği Prensipleri 3CR Lab.
 • KSS 590: Bilgi Sistemleri Stajı 3-6cr Lab.

DETAYLI ŞARTLAR:

 • Çalışma Programları MSIS lisansüstü programa Yönetim Kurulu tarafından her öğrenci için onaylanmıştır. Bu komite MSIS Lisans Programı Koordinatörü ve iki ek lisansüstü öğretim bölümünde üyeleri veya program ile bağlı oluşur.
 • Çalışma her öğrencinin Programı departmanı tarafından yapılmaktadır veya öğrenci tarafından önerilen ve olası onayı için değerlendirilen bir onaylanmış ders listesinden seçilecek derslerin geri kalan beş zorunlu temel dersleri içermelidir. Liste düzenli olarak güncellenen ve kampüste çekilen uygun dersler içermektedir. Çalışma Her öğrencinin Programı MSIS Yönetim Kurulu tarafından önceden onaylanmalıdır.
 • 30 en az 15 kredi 500 seviyesinde veya üstünde olmalıdır çalışmanın öğrencinin programında gerekli.
 • Çalışmanın öğrencinin lisansüstü programa yer alan ve MSIS Yönetim Kurulu tarafından önceden onaylanması halinde iki ders kadar aksi mesafe yöntemleriyle diğer üniversitelerde alınan veya edilebilir.
 • önce Enstitüye kabul için alınan dersler, öğrencinin lisans gereksinimleri sayılmaz eğer iki lisansüstü ders kadar çalışmanın öğrencinin lisansüstü programa transfer edilebilir ve kurslar MSIS Yönlendirme Komitesi tarafından onaylanmıştır.
 • Her öğrenci için danışman programına kabul edilen ve MSIS Yönlendirme Komitesi programında her öğrenci için lisans komitesi olarak hizmet olarak MSIS Lisans Koordinatörü vermektedir.
 • Tüm öğrenciler (Enstitü tarafından kurulmuş gibi) altı yıllık bir süre içinde çalışmanın tüm MS lisans programını tamamlamak gerekir.

BAŞVURU BİLGİSİ

Bilgi Sistemleri Bilim Üniversitesi Maine Master Kabul rekabetçi. En azından bir başvuru akredite bir kolej veya üniversite ya da dört yıllık uluslararası eşdeğer dört yıllık ABD lisans derecesine sahip olmalıdır. kendi müfredat dahilinde, tüm başvuru kabul için asgari matematik önkoşul olarak Cebir bir üniversite kursunu tamamlamış olmalıdır. Önceki programlama kursları veya deneyim önerilir, ancak gerekli değildir. inceleme komitesi tamamlanmış müfredat ve değerlendirme katıldığı kurum hem de düşünmektedir.

Tüm öğrenciler Enstitü aracılığıyla uygulamak ve resmi bir kabul tipik verilecektir önce transkript, test puanları ve tavsiye mektupları da dahil olmak üzere tüm uygulama paket alınmalıdır. Güz kabul için dikkate alınması gereken, tamamlanan başvuruların önce dönemin başında 8 hafta alınmalıdır.

umois01

Ben Bilgi Sistemleri bir MS ile ne yapabilirim?

Gelecekteki iş ortamı hızlı teknolojik değişim, yoğun küresel rekabet, hızlı ürün yaşam döngüsü ve daha karmaşık, özel piyasalar tarafından karakterize edilecektir. Böyle bir ortamda kuruluşların bilgi ihtiyaçları giderek daha karmaşık ve hızla değişen vardır. tasarım ve bilgi sistemleri geliştirmek, sofistike bilgi kaynaklarını yönetmek, disiplinler arası takım çalışması ve işletme yöneticileri, mühendisler ve diğer son kullanıcılara etkili iletişim kurabilir bilgi sistemleri uzmanlığı olan kişiler kısa kaynağı bulunmaktadır. Bizim yüksek lisans programlarının temel amacı işletmelerin uzmanlık rekabet gücünü koruyabilmek için gerekli olduğunu sağlayarak ekonomik kalkınmaya önemli katkılar yapabilir bireyler üretmektir.

lisans düzeyinde bilgi sistemleri programlarında devlet-ve ulusal hem de mezunları için talep yüksek. Bilişim teknolojileri işletmelerin büyümesini sağlayan anahtardır. kamu ve özel teşebbüsün tüm alanlarda bireylerin iletişim, planlama, kontrol ve karar destek için bilgi sistemleri güveniyor. lisans düzeyinde bilgi sistemleri programları tarafından sağlanan gelişmiş bilgi ticari ayarları geniş bir yelpazesinde ihtiyaç vardır.

bilgi sistemleri lisansüstü ders çalışma ile öğrenciler için pazar yeri talep zaten yüksek iken, bu tür beceriler için talep çöküşünden önümüzdeki yıllarda daha da artacağı tahmin edilmektedir. Forbes Dergisi son zamanlarda işler için en iyi 4 Yüksek Lisans biri olarak Bilgi Sistemleri listelendi. Mezunlarımız sistem analisti, güvenlik analisti, veritabanı yöneticisi ve bilgi sistemleri yöneticisi gibi pozisyonlarda geniş bir yelpazede için hazırlanmıştır. İşgücü İstatistikleri US Bureau (TYD) işverenler Master Bilgi Sistemleri denetim pozisyonlarda ve "bu bireylerin yerleştirmek için tercih iddia [e], daha hızlı 2012 yılından itibaren 2022 için yüzde 15 büyüyeceği tahmin edilmektedir bilgisayar ve bilgi sistemleri yöneticilerinin mployment tüm meslekler için ortalamasından daha. "

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Yönetim ve Enformasyon Sistemleri Yüksek Lisansı
  • Cranfield, Birleşik Krallık
  • Online
 • İnsan-Bilgisayar Etkileşimi Bilim Ustası
  • Rochester, Amerika Birleşik Devletleri
 • Bilgi Sistemleri Bilim Ustası
  • Fort Lauderdale, Amerika Birleşik Devletleri