Keystone logo
UMaineOnline (University of Maine) Ilköğretim ve ortaöğretimde eğitim (müfredat, değerlendirme ve öğretim) ustası
UMaineOnline (University of Maine)

Ilköğretim ve ortaöğretimde eğitim (müfredat, değerlendirme ve öğretim) ustası

Orono, Maine, Amerika Birleşik Devletleri

Request duration

Ingilizce

Tam zamanlı, Yarı zamanlı

Request application deadline

Sep 2023

USD 13.794 / per year *

Uzaktan Eğitim, Kampüste

* 418 $ / cr. -devlet ve 523 $ / cr. eyalet dışı

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

M.Ed. Genel Bakış İlköğretim ve Ortaöğretim - Müfredat, Değerlendirme ve Öğretim Konsantrasyon

İlköğretim veya Müfredat bir konsantrasyon ile Ortaöğretimde Eğitim programı Master, Değerlendirme ve Öğretim ilkokul, ortaokul düzeyi için tasarlanmıştır ve sınıf öğretmenliği alanında kariyer devam ederken lise öğretmenleri kim, sorumluluk ve liderlik rolleri üstlenmeye çalıştığını müfredat, değerlendirme ve öğretim alanlarında odaklanarak eyalet ve federal standartlara göre artırılması, öğrenci performans. M.Ed. Program kampüs ve online program olarak hem sunulmaktadır. 33 kredilik en az gereklidir.

Eğitim ve İnsan Gelişimi Fakültesi lisans büyük sağlayıcısı ve mesleki eğitim programları ve Maine eğitim politikası araştırmaları mezun. Koleji lisansüstü programlar okullar, kolejler, çocukların ve ailelerin değişen ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olmak için araştırmaya dayalı bilgi, sahada test edilmiş tecrübe ve en son teknolojiyi uygulamak için öğretmenler ve diğer uzmanlar hazırlar. , Eyalet çapında bölgesel ve ulusal araştırma ve mesleki gelişim programları ev olarak, College çalışmaları bilgili ve yenilikçi bir.

Lisansüstü programlar zenginleştirmek ve teori, pratik ve liderliğini genişletmek için tasarlanmıştır. Koleji'nde lisansüstü çalışma damgasını rehberlik çalışan olan hedefi o öğrenci programları benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak sağlamak için bir danışman öğretim üyesi ile yakından olduğunu. tanınmış öğretim üyeleri tarafından yönetilen küçük sınıflar, gerçek deneyimlerin ve güncel konular üzerine dayalı tartışma, sorgulama ve tartışmayı teşvik. Esneklik ihtiyaç belirli alanlarda en büyük etkiyi sağlamak için bireysel programlar içine inşa edilmiştir. bireysel gelişim ve soruşturma Bu aynı bağlılık sosyal ve uzaktan eğitim kökleşmiş. Öğretim üyeleri yüksek lisans dersleri öğretmek ve makul bir gidip kampüs çok uzakta yaşayan öğrencilerin kohortlarda danışmak her yıl devlet etrafında seyahat ve mesafe biçimlerini kullanarak birçok kurslar sunuyoruz.

Program Gereksinimleri

Bu M.Ed. için temel program Program aşağıdaki kurs gereksinimlerini içerir:

 • EHD 520: Eğitim Değerlendirme
 • EHD 521: Öğretim Değerlendirilmesi
 • EHD 533: Müfredat Dinamikleri
 • SAR 540: Risk Altındaki Öğrenci Giriş
 • EHD 586: Seminer: Prek-12 Okullarda Eylem Araştırması
 • EHD 587: Uygulaması: Prek-12 Okullarda Eylem Araştırması
 • EAD 551: Okullarda Değişim Dinamikleri
 • EDT 520: Bilgisayar Teknolojisi ile Öğretim Yöntemleri
 • Üç Seçmeli - Seçmeli danışmanlarının tarafından onaylanması gerekir (teknoloji, özel eğitim ve içerik alanlarında dersler şiddetle tavsiye edilir).

İlköğretim veya Ortaöğretim Ders İçerikleri Eğitim (M.Ed.) Master 33 dönem saatlik bir asgari içeren bir çalışma planlı programının tamamlanması üzerine verilir. Bu dönem saat veya onaylı devir kurs 12 saate kadar Üniversitesi'nden yüksek lisans derecesi için gereksinimleri kısmi yerine o kurumda kabul edilebilir bir tam akredite bir kolej veya üniversite onaylı devir kurs 6 saate kadar içerebilir Maine. Bir tez, bu M.Ed. yerine Program genel olarak çalışmanın son yıl içinde, bir eylem araştırma projesinin tamamlanmasını gerektirir. Bu gerekliliğin amacı bir bütün olarak program boyunca yerini almıştır öğrenme gösteri sağlamaktır. M.Ed. için tüm işler Program olgunluk altı yıl içinde tamamlanması gerekir.

BAŞVURU BİLGİSİ

M.Ed. için Başvuru İlköğretim veya Ortaöğretim derecesi öğretmenlik sertifikası için önde gelen bir hazırlık programını tamamlamış olması beklenmektedir. (4 puanlık bir ölçekte) Yukarıdaki 3,0 bir lisans not ortalaması elde veya kabul için başvuranların kabul sınavına gerekmemektedir. 3.0 altında bir lisans not ortalamasına sahip olanlar Miller Benzerlikler Testi (veya GRE) almak ve Enstitüye kendi MAT (veya GRE) skorları teslim etmeleri beklenmektedir. Uygulamak hazır olduğunuzda, ilk uygulama Talimatları gözden geçirin. Ardından, çevrimiçi başvuru formunu doldurmak. Bu programa kabul ile ilgili daha fazla bilgi için, lütfen temasa geçiniz:

umoed01

Bir M.Ed. ile ne yapabilirim İlköğretim ve Ortaöğretim - Müfredat, Değerlendirme ve Öğretim Konsantrasyon?

Öğrencilerimiz eğitim uygulamaları eylem araştırma değerli liderlik ve etkili öğretim becerileri yanı sıra becerisi kazanır.

Mezunlarımız değerlendirme ve kazanç stratejileri ve öğrenci öğrenme sürecini değerlendirmek için araçlar yeni yöntemler uzmanlığa sahip. Bu bilgi ve tecrübe ile, yetenek değerlendirmek zorunda değiştirebilir ve tasarım, öğretim ve değerlendirme öğrenme alternatif hedefleri ve stratejileri önerir.

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar

 • Sağır veya İşitme Engelli Olan Öğrencilerin Orta Öğretiminde Bilim Ustası
  • Rochester, Amerika Birleşik Devletleri
 • Master of Teaching (Secondary) MMET
  • Adelaide, Avustralya
 • Zorunlu Orta Öğretim, Mesleki Eğitim ve Dil Öğretimi için Öğretmen Yetiştirme Yüksek Lisansı
  • León, İspanya