Keystone logo
University Mediterranean Podgorica

University Mediterranean Podgorica

University Mediterranean Podgorica

Tanıtım

Bizim Üniversitesi size hem teorik ve pratik bilgi tutarlılığına dayanmaktadır ve tam İşgücü piyasasında modern değişimlere adapte modern çalışma programları sunuyor.

Bizim profesörler, asistanlar ve bizim Üniversitesi'nin ortakları kendi bilgi, deneyim, coşku ve tamamen modern iş faaliyetleri sorunlara yanıt yardımcı olacak özel bilgi elde etmek için koşulsuz desteği ile çalışmaları sırasında size yardımcı olacaktır.

Biz sadece, kişisel nişan hakkında konuşma, bizim üniversite bünyesinde, ancak tüm Atlas Group, biz üye olan zaman seçiminiz ile çok sayıda olanakları açıyoruz. Bu şekilde, size, beceri bilginizi geliştirmek ve daha iyi yapmak için şans verilir ve size çalışmaları sırasında elde yeterlilikler, aynı zamanda gelecekteki gelişimi ve bütün Grup refahına katkıda bulunmak olacaktır.

İş Bilimleri Fakültesi "Karadağ İşletme Fakültesi"Üniversite" Akdeniz "Podgorica, yavaş yavaş gençlerin kaliteli ve up-to-date eğitim için bir ihtiyacı karşılamak için kendi müfredat uzanan Karadağ genç bir eğitim kurumudur. Fakülte ayrıca yanı sıra İngilizce dil eğitim programlarının geliştirilmesine, eğitim uluslararasılaşma kararlıdır. Bu bağlılık ardından, Fakülte Tempus proje DEBUT-M. içindeki yabancı üniversite ile işbirliği için bir fırsat kullanılır

Konumlar

 • Podgorica

  Vaka Đurovića bb, 81000

  programlar

   Kurum ayrıca şunları sunar:

   sorular