Keystone logo
Centro Universitário Una

Centro Universitário Una

Centro Universitário Una

Tanıtım

Maden En İyi Özel Üniversite Merkezi (MEC / EP)

Canlı ve yenilikçi yaklaşımı ile Üniversite Merkezi Una 3 yıl, En İyi Private Üniversitesi Maden Merkezi ve 4. yıl üst üste, BH En İyi Özel Üniversite Merkezi; Brezilya'da yüksek öğretimde kalitenin başlıca ulusal göstergesi - Aralık / 2014 Eğitim Bakanlığı (EP / MEC) tarafından yayımlanan IGC (Ders Genel Endeksi) değerlendirmesine göre.

1 ila 5 arasında değişmektedir endeksi, kolej altyapı ve eğitim öğretim miktarını değerlendirmek, Enade (Öğrenci Performansı Ulusal Sınavı) hesap öğrenci başarısı dikkate alır.

Farklı bir öğrenme süreci boyunca sağlam bir mesleki eğitim veren 53 yıldır. Fakültemiz ustaları ve tanınan akademik yeterlilik ve pazarın doktorlar oluşur ve bizim eğitim programı, modern ve her zaman özerklik gelişimi ve öğrencilerin karar verme yeteneklerini geliştirmeyi amaçlayan ve çalışma odasında dünyadaki deneyimi sağlamak sınıfının.

Una ayrıca eğitim doğa aktiviteleri, sosyal, kültürel, bilimsel yardımcı olur Outreach Programı aracılığıyla da (sadece 2014 yılının 2. yarısında, 1.267 öğrenci 713 ortak şirketler tarafından işe alındı), öğrencilerin kişisel ve mesleki gelişimine yatırım ve teknolojisi.

Bu özveri ve bağlılık sonuçlarına yansıyan eğitim ülkeyi açmak için: çeşitli kurslar Editora Öğrenci Kılavuzu, Nisan ayında puanlanır (55 yıldızlı 2009 yılından bu yana en büyük miktar ile, Kılavuz 2015 baskısında rekor) ve Üniversite Sıralaması Sac São Paulo - RUF.

beşeri bilimler alanlarında aynı akademik mükemmellik, sosyal bilimler, yaşam bilimleri ve sağlık, iletişim ve sanat uygulamalı Enstitüsü Una Teknolojisi (Unatec) üzerinden teknolojik mezuniyet Una ulusal referans yapar. Hızlı güvenilirlik ve herkes için mezuniyet için yenilikçi bir öneri, yeni profesyonel zorlukları kadar yaşamak için. Piyasada doğrultusunda, kurslar profesyonel bir oluşumu, belirli bir meslek alanında, faaliyetlerini tam ve yenilikçi bir şekilde geliştirmek mümkün olmalıdır dahil.

Bizim Yüksek Lisans Programı 100 özel kurslar ve Yönetim ve Sosyal Yönetimi, Eğitim ve Yerel iki master derecesi sunmaktadır Yükseköğretim Personel İyileştirme Koordinasyon (Burun) tarafından Brezilya'da en iyileri arasında Kalkınma sıralarda. Ayrıca MBA Dergisi AmericaEconomia (2012) 'e göre, Latin Amerika'da en iyi arasındadır.

2014 yılında, biz daha da lisans sürümü ile Brezilyalı eğitim sahnesinde güçlendirilmesi ve% 100 mesafesi mezun. Şimdi, biz do Sul, Minas Gerais, São Paulo'nun, Mato Grosso bulunan merkezleri ile, ülkenin büyük bölümünde sınırları olmayan eğitim veren ve Kuzeydoğu. Avantajları arasında yenilikçi yöntem, öğrencilerimiz ile kişiselleştirilmiş ve yüksek standart ilişkileri ve kariyer ve mesleki gelişim odaklanmak.

Biz yüz yüze ve mesafe, Lisans, Yüksek Lisans, Teknoloji Mezuniyet, Yüksek Lisans ve teknik kurslar dersleri sunan, Belo Horizonte, Betim, Contagem, Divinopolis ve Sete Lagoas kentlerinde stratejik noktalarda bulunan 12 adet var Teknik Eğitim ve İstihdam, Federal Hükümet Erişim Ulusal Programı - Pronatec aracılığıyla sunulan. üniteler pratik faaliyet, ilişki alanları ve konuma modern akademik alanlarda, laboratuvarlar var.

Una ayrıca 4. yıl üst üste (2011, 2012, 2013 ve 2014), GPTW Enstitü / Journal Times, Brezilya çalışmak için 100 en iyi yerlerden biri seçilir. 2014 yılında, gazete Estado de Minas, dergi karşılaşma ve ABRH-MG ile ortaklaşa GPTW tarafından yapılan bir araştırma, aynı zamanda University Center madenlerde çalışmak için 30 iyi firmalarından biri seçildi. Bu başarılar insanlar tam bir yaşam için bir tutku uyandıran bir öğretim ve ilham verici bir öğrenme ortamı oluşturmak ve her birinin özelliklerini saygı günlük bağlılığı ile mümkün oldu.

Konumlar

 • Belo Horizonte

  Campus Guajajaras Rua Guajajaras, 175, centro

  • Belo Horizonte

   Campus Liberdade R. da Bahia, 1764 - Centro

   • Belo Horizonte

    Campus Barro Preto Rua dos Goitacazes, 1159 - Barro Preto

    programlar

     Kurum ayrıca şunları sunar:

     sorular