Keystone logo
UNC System International Recruitment Consortium

UNC System International Recruitment Consortium

UNC System International Recruitment Consortium

Tanıtım

“11 üniversitemiz hedefleriniz kadar farklı.”
UNC International, North Carolina Sistemi Üniversitesi bünyesinde 11 yüksek kaliteli üniversiteden oluşan bir grubu temsil etmektedir. Kurumlarımız dağlardan sahile kadar devleti kapsamaktadır. Küçük ve kişisel olmak üzere 3 bin 500 öğrenciye, 35.000 öğrenciyle araştırma yoğunluğuna kadar genişler. Doktora sonrası programlara lisans için öğretim ve öğrenme programları ile, her öğrenci için gerçekten bir şey sunuyoruz.

“Ekonomik. Erişilebilir. Alkışlanan. Sizin için doğru olan on bir büyük üniversite var mı? ”
Pek çok seçenekle, doğru üniversiteyi ve eğitim programını seçmenin uluslararası öğrenciler için zorlayıcı olabileceğini biliyoruz ve amacımız sizin için süreci kolaylaştırmaktır. UNC International, üye okullarımızdan birinde öğrenim görmek isteyen öğrenciler için bir merkez olarak hizmet veriyor - 11 mükemmel üniversite, bir durak!

Yardım etmek için buradayız!
Bilgili personelimiz, bilmek istediğiniz bilgileri, sıralama, çalışma, kariyer beklentisi, son başvuru tarihi ve gereksinimleri ve daha fazlası gibi birçok üniversitemiz için uygun bir yerde toplayarak sizin için ilk araştırmayı yaptı. Bize ulaşın ve profesyonel ve kişisel hedeflerinize en uygun UNC International üniversitesini bulmanıza yardım edelim.

Konumlar

  • Chapel Hill

    910 Raleigh Road, 27514, Chapel Hill

sorular