Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
University of North Dakota

University of North Dakota

University of North Dakota

Tanıtım

UND hakkında

North Dakota (UND) Üniversite neredeyse ile devletin en eski ve en büyük Üniversitesi'dir 15.000 öğrenciler ve 225+ çalışma alanları.

UND uygun bir fiyat etiketi fırsatı sunuyor. UND'nin öğrenim ve harç ve oda / yemek planları dört yıllık devlet üniversiteleri (College Board) için ulusal ortalamadan daha yılda 4000 $ daha az maliyet. 3000 kursları, yaklaşık 40 ile online lisans programlarının ve 84 lisansüstü eğitim programları ; UND herhangi bir yükseköğretim kurumundan, devlet daha fazla teklifleri vardır. UND'nin farklı öğrencilerin beden 50 eyalette ve üzerinde 60 ülkeyi temsil etmektedir. NCAA Division 1 atletizm her mevsim için sabırsızlanıyoruz ülke şey karşısında UND fanlar verir. Devletin amiral gemisi araştırma üniversitesi, UND bir sahip araştırma için itibar ve burs sağlık bilimlerinde, enerji ve çevre, havacılık ve girişimcilik. UND Amerika Birleşik Devletleri'nde ilk 100 doktora sonrası araştırma üniversitelerinden biridir. UND akredite enstitü hem milletin sadece 47 devlet üniversitesinden biri olan hukuk ve tıp. Öğrenci yaşam UND deneyiminin önemli bir unsurdur. Hizmet-öğrenme gruplarında, staj, liderlik pozisyonları ile 275+ kulüpleri ve kuruluşları ve yurt dışında eğitim , pek çok yol bir fark vardır. Bulunan Grand Forks , Kuzey Dakota, UND sağ Kuzey Dakota ve Minnesota sınırında bulunan 50.000'den fazla insan bu canlı üniversite kasabasında evde.

UND'nin Misyon ve Vizyonu Görev beyanı

Kuzey Dakota Üniversitesi, Kuzey Dakota Üniversitesi Sisteminin bir üyesi olarak, öğretim, araştırma, yaratıcı faaliyetleri ve hizmet yoluyla devlet, ülke ve dünya kamuoyunu vermektedir. Devlet destekli, Üniversitenin çalışmaları, federal, özel ve kurumsal kaynaklara da bağlıdır. diğer araştırma üniversiteler ile, Üniversite bilginin keşfedilmesi, geliştirilmesi, korunması ve yayılması için ayrı bir sorumluluğu paylaşır. araştırma, burs, ve yaratıcı çaba uygulanan sponsorluk ve temel teşviki yoluyla ve Üniversite kamu refahına katkıda bulunur.

Üniversite liberal sanat, iş, eğitim, hukuk, tıp, mühendislik ve madenlerde özgün misyonunu sürdürmektedir; ve aynı zamanda özel hemşirelik misyonlar, güzel sanatlar, havacılık, enerji, insan kaynakları ve uluslararası çalışmalar geliştirmiştir. Bu doktora düzeyinde yoluyla lisans, mesleki ve lisans öğrencileri için zorlu akademik programlar geniş bir yelpazede sunmaktadır. Üniversitesi, bilinçli seçimler yapmak için etkili iletişim, entelektüel meraklı ve yaratıcı olmaya, yaşam boyu öğrenme ve başkalarına hizmet taahhüt etmek ve kendi toplumları için ve dünya için hem de sorumluluk paylaşmaya teşvik eder. Üniversite öğrencileri, personel ve öğretim üyeleri arasında kültürel çeşitliliği teşvik etmektedir.

onun kampüs öğretim ve araştırma programlarına ek olarak, işbirliği ayrı ayrı Kuzey Dakota Üniversitesi ve devlet ve bölgedeki tüm alanlar için kapsamlı sürekli eğitim ve kamu hizmeti programları sağlar.

Vizyonumuz

Olağanüstü UND üzerine inşa ve öğretim, araştırma ve hizmet misyonumuzu destekleyen UND'nin beş stratejik önceliklerini özetliyor vizyon yol haritasıdır. Beş öncelikleri hakkında daha fazla bilgi ve nasıl UND geleceğini şekillendirmektedir.

Programa kabul koşulları

Eleştirel düşünme ve muhakeme becerilerinizi ölçen kabuller için en yaygın kullanılan sınav olan GMAT sınavına girerek işletme okulunda başarılı olmaya bağlılığınızı ve hazır olduğunuzu gösterin.

Sınavda bulacağınız soruların tadına varmak için GMAT mini sınavını indirin.

Konumlar

  • Grand Forks

    Central Receiving Rm 145 3701 Campus Rd Stop 7053 , 58202, Grand Forks

sorular