Keystone logo
University of Notre Dame

University of Notre Dame

University of Notre Dame

Tanıtım

Mimarlık Okulu'nun misyonu, liderleri klasik mimarlık geleneğinde eğitmek ve yapılı çevrenin karşılaştığı kritik sorunları araştırma, profesyonel faaliyet ve kamu hizmeti yoluyla ele almaktır. Okul, öğrencilerin bir kez daha insancıl, işlevsel ve güzel bir gelecek inşa etmelerini sağlayan, insanların nasıl birlikte yaşamaları (şehircilik) ve inşa etmeleri (mimari) konusunda akademik, profesyonel ve sıradan tartışmalarda lider bir ses olmayı hedefliyor.

Programın pedagojisi, şehirlerin ve kasabaların, mahallelerin, evlerin, ofislerin ve parkların tasarımında mimarinin en yüksek özlemlerimizi yansıtması gerektiği varsayımına dayanmaktadır.

Mimarlık Okulu, güzelliği, topluluğu ve sürdürülebilirliği teşvik eden zamanında ve zamandan bağımsız ilkeleri vurgular. Sürdürülebilirliğin bir zorunluluk olduğu Sanayi Devrimi'nden önce uygulamalar inşa etmek için çok önemli olan hem en son teknolojiyi hem de zamana göre test edilmiş teknikleri kullanan okul, kendisini modern yeşil harekette büyük bir güç olarak kurmuştur.

Konumlar

  • Notre Dame

    Notre Dame, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular