Keystone logo
University of Notre Dame

University of Notre Dame

University of Notre Dame

Tanıtım

University of Notre Dame Üniversitesi'nin Bilim Koleji, 1865'te kurulduğundan bu yana, kampüsün son teknoloji altyapısını, 70 milyon dolarlık Ürdün Bilim Salonu ve Dijital'i inşa ederken Üniversitenin dünyaca ünlü entelektüel kaynakları üzerine inşa etti. Görselleştirme Tiyatrosu en güncel örnek olarak hizmet ediyor.

Değişmeyen ve asla değişmeyecek olan şey, Üniversitenin Katolik karakterine olan sarsılmaz bağlılığı ve üniversitenin yarının bilim liderlerini büyük düşünmeye hazırlarken aynı zamanda onlara bir fark yaratmaları için ilham verme ve bilgi ve keşiflerini bu şekilde paylaşma misyonudur. işbirliğini teşvik edin, öğrenmeyi ilerletin ve kamu yararına katkıda bulunun. Bu derin amaç birliği duygusu bizi ayıran şeydir.

Ortak insan merakımız ve Katolik karakterimizin rehberliğinde University of Notre Dame Fen University of Notre Dame , geleceğin bilimsel liderlerini hazırlama misyonunu üstlenir ve onlara doğal dünyayı daha iyi anlamaya, bu bilgiyi insan gelişimine çevirmeye ilham verir. ve keşifleri toplumda fark yaratacak şekilde paylaşmak.

Bilim Koleji, dünyanın en zor sorularını yanıtlayan ve en kalıcı sorunlarını çözen gelişmeleri teşvik etmeye kararlıdır. Öğrencilerimize, her kişinin benzersiz katkısına değer verilen bir yerde keşfetmeyi, keşfetmeyi, işbirliğini ve bağımsız düşünmeyi teşvik eden bir ortamda olağanüstü bir eğitim sağlamaya kararlıyız.

Konumlar

  • Notre Dame

    Notre Dame, Amerika Birleşik Devletleri

    sorular