Keystone logo
University of Salzburg

University of Salzburg

University of Salzburg

Tanıtım

Sevgili öğrenciler!

Salzburg Paris Üniversitesi İdeal çalışma hoşgeldiniz! Salzburg nedeniyle kuzey-batı Alpler'in güzel manzara, pek çok tarihi ve dünyanın en güzel ve ilginç şehirlerinden Festivali biridir. Üniversite şehrin bir ortamda onun mimari ilginç binalar ile sorunsuz bir şekilde gömer. Salzburg geleneğe sahip bir üniversite şehridir. Prens Başpiskopos Paris Lodron, yaklaşık 18.000 öğrenci ve 2.800 çalışanı ile, 1622 Bugün dört fakülte oluşmaktadır kurulan üniversitenin adaşı. Yenilikçi araştırma merkezidir ve sıkıca Salzburg kültürel ve ekonomik hayata entegre. ulusal ve uluslararası ağına sahip olduğunu ve Avrupa'nın kalbinde modern bir bilgi merkezidir. Salzburg Üniversitesi öğrencilerine öğretmen dengeli bir oranı ile öğrencilere geniş bir kurs yelpazesi sunmaktadır. Bu, kendisini açık araştırma önceliklerini belirlemelidir gelecek için bir gelişim planı oluşturulur ve artık hiç yeni talepleri destekleyen sürekli gelişme ile işaretlenir etti.

rektör, Prof. Heinrich Schmidinger adına Reinhard Heinisch, Siyaset Bilimi Başkanı.

ORGANİZASYON VE YAPISI

üniversite ülkenin en büyük işveren ve iş yeri Salzburg için büyük bir ekonomik uyarıcı biridir. Rektöre, Rektör, Üniversite Konseyi ve Senato tarafından yönetilmektedir. üniversite fakülteleri, bölümleri, Eğitim Fakültesi, odaklanır, araştırma ve öğretim ve onu organizasyon planına göre idari tesislerinde diğer kurumlar ayrılmıştır.

İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi Salzburg Üniversitesi dört fakülte en eski ve yıl 1622nd kadar uzanıyor Şu anda dört bölümden oluşmaktadır. Şu anda yedi çalışmaları sundu. fakülte öğretim ve araştırma özellikle kararlı olduğunu disiplinlerarasılık tarafından belirlenen diğerleri arasında yer alıyor. Yeni bir ek hesaba sosyo-politik değişiklikler alır konu Kültürlerarası İlahiyat ve Dinler Çalışması vardır.

Hukuk Fakültesi

Beş çalışmaların Hukuk Fakültesi kaydedilebilir. 2004 yılından bu yana çalışma Kanun ve İşletme alanı artık bu çalışma çalışma hukuk neredeyse birçok öğrencileri kapsar aynı odak sunulmaktadır. bilgi ağı hukuku, iş ve işyeri ekonomisi için temastır.

Kültürel ve Sosyal Bilimler Fakültesi

Sosyal Bilimler, kültürel ve Öğretim Salzburg büyük fakültesidir. Bu on iki bölümden oluşmaktadır ve 30'dan fazla çalışmalar sunmaktadır. Öğretmen adayları pek çok dilde ya da tarihsel disiplinler dahil seçmek için on denek var. 2012, eski öğretmen ve öğretmen eğitimi Eğitim yeni kurulan Okulu'nda birleşmiş ve onu profesyonelleşmiş ve genişletilmiştir. Bir özelliği de beşeri bilimler yanında hukuki, siyaset bilimi ve ekonomi içerir disiplinlerarası yüksek lisans programı Avrupa Birliği Çalışmaları vardır.

Fen Fakültesi

Doğa Bilimleri ikinci büyük üniversitesi fakültesidir. Nedeniyle kendi çoklu bilimsel yönelim nedeniyle, üniversitede dış finansman kısmen yüksek oranda bulunur. Fakültesi çalışmanın yedi alanları sunan sekiz bölüm bulunmaktadır. İki teknik çalışmaların, Mühendislik çalışması Münih Teknik Üniversitesi ile çift diploma programına olarak sunulmaktadır dahil kaydedilebilir. Özel önem doğa bilimleri öğretmen eğitimdir.

Konumlar

  • Salzburg

    Kapitelgasse 4-6, 5020, Salzburg

    sorular