Keystone logo
Uniabeu Centro Universitário

Uniabeu Centro Universitário

Uniabeu Centro Universitário

Tanıtım

50'ler - NASIL BAŞLADI.

Bu, 1950 yılında başlatılan tüm. ABEU Ginasio Belford Roxo ile başladı (Üniversite Eğitimi için Brezilyalı Derneği). O zaman Belford Roxo hala Nova Iguaçu belediyenin parçasıydı.

60'LARIN ON YILI - TEKNİK ALANIN BAŞLANGICI.

60'lı yıllarda ABEU Belford Roxo Teknik Okulu yarattı. 1964 yılında muhasebe kursu zaten bölgede sunuldu. Talebin büyük olduğu gibi, Banka Nova Iguaçu'da Teknolojik Merkezini oluştururken teknik kurslar yelpazesini genişletmiştir. Aynı dönemde, profesyonel kurslar geldi.

70'ler - ÜSTÜN DERSLER SUNMA YETKİSİ

Yüksek öğrenim ABEU geliyor . MEC yetki ile, kurum Yönetimi ve Muhasebe kursları başlar. Bu iki kursların sağlanması nedeniyle Economics, Muhasebe Fakültesi ve İdari Nova Iguaçu oluşturuldu. Ayrıca, bu vesileyle ABEU Kamu Hizmet Federal ilan klinik varlık, sosyal, eğitimsel ve hayırsever karakteri olarak tanındı.

80'ler - NİLOPOLİS BİRİMİNİN UYGULANMASI

Biz, 80'lerde zaten Nilopolis ünitesinin yaratılış zamanlıdır ve Bilgisayar Teknoloji ders sunuyoruz. Nedeniyle yüksek öğrenim ile başarılı performans sayesinde, ABEU Faculdades Integradas oluşturuldu. Aynı yıl içinde, ABEU Kolejler Ada da etkindi.

90'LAR - ANGRA DOS REİS'İN İLK FAKÜLTESİ

90'larda ABEU Entegre Kolej Sistemleri Analizi Gelişimi Yönetimi ve Teknoloji dersleri sunan bölgenin ilk kolej olarak Angra dos Reis ulaşır.

YIL 2000 - ABEU , UNI ABEU !

Biz, yeni milenyumun en için de büyük bir değişim zamanı geldi ABEU . 2002 yılında, kurum Uni olarak MEC tarafından akredite edilmiştir ABEU Üniversitesi Merkezi. Tüm Belford Roxo başladı gibi, ebeveyn ünitesi o belediyedeki oldu. Merkezinin yanı sıra, Uni ABEU zaten Nilópolis, Nova Iguaçu, Angra dos Reis ve Rio de Janeiro birimleri sahibi.

GÜNCEL SENARYO - AŞAĞIDAKİ REFERANS KURUMU

50'li burada Uni ABEU değil büyüyen durdu. Bugün 14 lisans ve 14 yüksek lisans vardır. Baixada Fluminense, biz yüksek öğretimde bir referanstır. Tamamen iş piyasasında odaklı, kaliteli eğitim ile profesyonel büyümeye - birimlerimizin geçmesine öğrenciler aynı amaca hizmet eder.

Konumlar

  • Rio de Janeiro

    Rua Itaiara,301, 26113-400, Rio de Janeiro

    sorular