Keystone logo
University of Caen Normandy

University of Caen Normandy

University of Caen Normandy

Tanıtım

University of Caen Normandy - UNICAEN seçilmesi şu UNICAEN gelir: zengin ve yenilikçi kaliteli bir eğitimden yararlanma, ihtiyaçlarınıza uygun hizmetlerin sunulması, spora, kültürel ve çağrışımsal çeşitliliğe erişim.

University of Caen Normandy , University of Caen Normandy yüksek öğrenim ve araştırma geliştirmek için önemli bir oyuncu ve itici güçtür. Caen bölgesinde ve Cherbourg-en-Cotentin, Alençon, Lisieux, Saint-Lô ve Vire bölgelerindeki çeşitli kampüslerde 29.000'den fazla öğrenciyi ağırlamaktadır.

The University of Caen Normandy kendinizi sahil şeridi, Birleşik Krallık'a yakınlık, Paris'e hızlı ve kolay erişim, kültürel ve çekici spor aktiviteleri gibi Normandiya bölgesinin tüm avantajlarından yararlanın. Bölge aynı zamanda hem büyük uluslararası etkinliklerle (İkinci Dünya Savaşı Normandiya Çıkışı kutlamaları, uluslararası binicilik yarışmaları, Grande Armada, ...) hem de mirasının çeşitliliği (Mont Saint Michel - 8. dünyanın harikası, Château de Caen, Barış Anıtı, izlenimci resim, ...).

Konumlar

  • Caen

    Esplanade de la Paix, 14000, Caen

    sorular