Keystone logo
Unicaf University (ZM)

Unicaf University (ZM)

Unicaf University (ZM)

Tanıtım

Unicaf Üniversitesi, uluslararası eğitimin en iyi unsurlarını birleştiren, yüksek kaliteli akademik yeterlilikler sunan, pan-Afrikan bağımsız, tanınmış bir üniversitedir .

Unicaf Üniversitesi Malavi, Zambiya ve Zimbabve'de lisanslı üniversite ve aynı zamanda Kenya öğrenci almak için onaylanmıştır. Unicaf Üniversitesi, Birleşmiş Milletler Akademik Etki'nin (UNAI) ve Güney Afrika Bölgesel Üniversiteler Birliği'nin (SARUA) bir üyesidir . Zambiya ve Malawi'deki Unicaf Üniversitesi kampüsleri de Bağımsız Yüksek Öğrenim Sağlayıcısı olarak İngiliz Bağımsız İleri ve Yüksek Öğrenim Akreditasyon Konseyi tarafından akredite edilmiştir.

Unicaf Üniversitesi, elverişli bir akademik ortamda öğretimde, öğrenci başarısında ve memnuniyetinde mükemmelliği hedefler. Üniversite, öğretim, öğrenim ve araştırmaya olağanüstü katkılarıyla tanınan, Sahra altı Afrika'da önde gelen üçüncül kurum olmayı hedefliyor.

Unicaf Üniversitesi, öğrencilere, yalnızca çevrimiçi dağıtım yoluyla veya kampüs içi eğitim yoluyla, geleneksel yüz yüze öğretimi ve öğrenci sosyal kulüplerine aktif katılımı ve dijital öğrenme araçlarıyla etkin katılımı birleştirerek düşük maliyetle yüksek kaliteli nitelikler kazanma fırsatı sunar. modern öğrenen deneyimi.

Unicaf Üniversitesi, sürdürülebilir kalkınmayı anlayan ve destekleyen sorumlu vatandaşlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Üniversite, doktora araştırmalarının ürettiği yeni bilgilerle, 'yeşil girişimler' (kağıt, plastik ve alüminyumun geri dönüşümü, düzenli ağaç dikimi) aracılığıyla, seçkin konuşmacıların konferansları aracılığıyla hizmet verdiği topluluklara geri vermeyi amaçlamaktadır. halka, lise mezunları ve çalışan yetişkinler için ücretsiz bilgisayar dersleri, temel mesleki beceriler üzerine ücretsiz atölye çalışmaları, hastanelere ve okullara bağışlar yoluyla ve önemli sosyal amaçların desteği yoluyla.

Unicaf Üniversitesi, Yönetim, Ekonomi ve İşletme, Psikoloji, Öğretim, Hukuk, Muhasebe ve Finans, İngiliz Edebiyatı, Bilgisayar Bilimleri, Web Tasarımı ve Geliştirme dahil olmak üzere çok çeşitli konularda tamamen çevrimiçi ve kampüste verilen Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora dereceleri sunmaktadır. ve çeşitli endüstriler ve sektörler için özel MBA programları.

Ortaklıklar

Unicaf şu anda Suffolk Üniversitesi (İngiltere) , Liverpool John Moores Üniversitesi (İngiltere ), Güney Galler Üniversitesi (İngiltere), California Üniversitesi, ABD'deki Riverside Extension ve Afrika'daki çok kampüslü Unicaf Üniversitesi ile ortaktır . Başarılı bir şekilde tamamlanmasının ardından, öğrenciler kampüs içi öğrencilere sunulan dereceye özdeş olan ilgili ödüllendirme organı tarafından alırlar. Mezunlar ayrıca ev kampüsündeki mezuniyet törenine de katılabilirler (uygulanabilecek vize kısıtlamalarına tabidir).

Kampüs Özellikleri

Üniversite, Zambiya, Malavi ve Zimbabwe'de son teknoloji kampüsler kurmuştur ve çok yakında diğer birçok Afrika ülkesinde ek kampüsler açma sürecindedir. Unicaf Üniversitesi kampüslerine ek olarak, öğrenciler Afrika'daki Unicaf öğrenim merkezlerinin modern tesislerine de sahiptir.

    Konumlar

    • Lusaka

      Unicaf University, Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (opposite United Nations headquarters), Longacres, , Lusaka

      sorular