Keystone logo
University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business Ekonomi bilimi, ana ekonomik politika önemli (mscecon)
University of Neuchatel, Faculty of Economics and Business

Ekonomi bilimi, ana ekonomik politika önemli (mscecon)

Neuchâtel , İsviçre

3 Semesters

Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

CHF 790 / per semester *

Kampüste

* Her dönem 790 CHF maliyeti

burslar

Çalışmalarınızı finanse etmenize yardımcı olacak burs fırsatlarını keşfedin

Tanıtım

Program hedefleri MScECON programı iktisadi politika analizi konusunda uzmanlaşmış iken ileri düzeyde ekonomi kapsamlı bir bilgi edinmelerine fırsat öğrencilere sağlar. vurgu işyerine doğrudan uygulanabilir temel yetkinlikleri alınır. politika uygulamalarının geniş bir yelpazede izlerken program içeriği sağlam bir teorik temelleri ve üstün beceri dayanmaktadır.

Beceriler İktisat, İktisat Politikası Binbaşı Master of Science, uygulamalı iktisat odaklanarak birinci sınıf İsviçre kurumunda zorlu bir yüksek lisans programı takip edin ve iyi topraklı için gerekli becerileri geliştirmek için benzersiz bir fırsat öğrencilere sağlar uygun teorik ve ampirik araçlarını kullanarak ekonomik politika analizi. Programın özgünlük akademik titizlik ve gerçek dünya uzmanlığını birleştirerek öğretim elemanlarının uygun bir karışımı ile, devletin ekonomik rolü üzerinde odak noktası. Ekonomik ve mali sorunlar ağır çağdaş medya tartışılıyor, ancak bu bile çok önemli, eğer, piyasa temelli ekonomilerde devlet müdahaleleri rolü belirlemek ve değerlendirmek oldukça zordur. Ekonomi bu müdahalelerin derinlemesine mantığı anlamak için anahtar bir disiplindir. onlar temel konular, büyüklük ilgili emir ve en verimli ilaçları ne hızla ve güvenle tespit böylece öğrenciler, ekonomik araçlar ve akıl aşina yapılır. Nüfus yaşlanması, iklim değişikliği, konuların geniş bir dizi tartışıldı ve anlayış ve yüksek lisans öğrencileri danışma kapasitesini büyütmek için analiz.

Kariyer fırsatları MScECON tarafından sağlanan eğitim ısmarlama kamu kurum sonraki istihdam için tüm seviyelerde, uluslararası kuruluşlar ve sivil toplum örgütleri yer almaktadır. Bu yetkinlikler genellikle ekonomik analiz içi uzmanlık gerek finans kurumları, özel şirketler de dahil olmak üzere, ilgi de vardır. hemen master sonra veya yüksek öğrenim İsviçre ya da yabancı bir kurumda bir doktora programına katılarak yapabilirsiniz mesleki deneyim birkaç yıl satın aldıktan sonra, eğitimlerini sürdürebilmek için istekli mezunları.

karşılaştırılabilir programların çoğunluğunun aksine Kurs yapısı, MScECON normalde sadece, son dönem tez adamış olan ve bu nedenle sınıf katılım gerektirmeyen 3 dönemde tamamlanmaktadır. Motive öğrenciler bile ilk iki dönem boyunca tez üzerinde çalışmaya başlayarak bir yıl içinde programı bitirebiliriz. Haftada 3-4 gün en dersler konsantrasyonu sayesinde, Neuchatel ve mükemmel demiryolu bağlantıları merkezi konumu, programın kolayca taşıt katıldı olabilir. Talep üzerine, müfredat paralel bir mesleki faaliyeti peşinde koşanlar için parttime bazında tamamlanabilir.

alanlarda geniş bir yelpazede kapsayan interaktif eğitim, program, öğrencilerin gelecekteki işverenlerin ihtiyaçlarına karşılık gelen bilgi edinme ve bu nedenle hemen ve tam olarak mezun olduktan sonra istihdam için hazır olmasını sağlar. Yüksek lisans tezi gerçekleştirilmesi sayesinde, öğrenciler özerk araştırmacılar olmak için eğitilmiştir. Onlar da bir kamu veya özel kurumda staj ile kendi yüksek lisans tezi birleştirmek için seçebilirsiniz. öğretmen-öğrenci etkileşimi kolaylaştıran kendi küçük boyutu sayesinde, Neuchâtel Üniversitesi İktisadi ve onun Fakültesi çalışmalarının başarılı bir şekilde ve zamanında tamamlanması için son derece elverişli koşullar sunmaktadır. Program boyunca öğrenciler, öğretim elemanları tarafından maksimum destek ve yakın gözetimi keyfini çıkarın. Tüm dersler interaktif ve aktif öğrenci katılımını teşvik eder. Bir online değerlendirme sistemi öğrencilerin katıldıkları kurslar hakkında görüşlerini ifade ve daha da geliştirilmesi için önerilerde bulunmak sağlar.

Daha fazla bilgi www.unine.ch/mscecon~~pobj için

Okul Hakkında

sorular

Benzer Kurslar