Keystone logo
Union University - Faculty of Law

Union University - Faculty of Law

Union University - Faculty of Law

Tanıtım

Çalışmaları sırasında, öğrencilerimiz Hukuk Okullarının çoğunun tipik olandan daha fazla hukukla ilgili konulara sahiptir.

Union Üniversitesi Hukuk Fakültesi, hukuk teorisini ve pratik uygulamasını bir araya getiren hukuk öğretimine yönelik modern yaklaşımıyla ünlüdür. Standart hukuk ile ilgili konularda birlikte biz de vb AB hukuku, Medya hukuku, Tıbbi, Hukuki etik, Ekoloji kanun, Bilgi Teknolojisi kanun, Çocuk hakları, gibi modern disiplinlerin öğretmek çünkü Kanunun Fakültemiz diğer benzer kurumlardan farklı ...

Çalışma programlarımız , Avrupa'daki diğer Hukuk fakültelerinin ilgili çalışma programları ile planlanmış ve uyumlu hale getirilmiştir .

Akil profesörler ve çeşitli temel uygulama alanlarında tanınmış hukuk uzmanları Prof. dr dr hc Vladimir Vodinelić, Prof. Dr. Vesna Rakić- Vodinelić, Momčilo Grubac, Prof. Dr. Dragoljub Popoviç, Prof. Dr. Jakov Radisiç'in fahri Prof. dr dahil olmak üzere Fakültesi öğretmek , Prof. dr Zoran Ivošević misafir profesör olarak, Prof. dr Bogoljub Milosavljević , Prof. dr Dušan Kitić , Prof. dr Zlatko Stefanović ve diğerleri.

London School of Economics, Sorbonne, Columbia University, Central European University, University of Connecticut, University of Leicester gibi yurtdışındaki prestijli hukuk fakültelerinde okuyan bir grup genç öğretim görevlisi, öğretim yöntemlerimize önemli bir destek sağlıyor.

Bu Fakültedeki öğretmenler Sırbistan'ı bir dizi BM ve Avrupa Konseyi kurumunun yanı sıra Avrupa'daki profesyonel kuruluşlarda temsil etmişlerdir . Profesörlerimizden biri - Prof. dr Dragoljub Popović, Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'nde görev yapan ilk Sırp yargıçtı.

Kuruluşumuz , öğrencilere öğretmenlere ve öğretim asistanlarına kolay erişim sağlar.

Konumlar

  • Belgrade

    Goce Delčeva 36, , Belgrade

    sorular