Keystone logo
UNIR - Mexico

UNIR - Mexico

UNIR - Mexico

Tanıtım

UNIR Mexico: Meksika'nın Avrupa kalitesinde çevrimiçi üniversitesi

UNIR Mexico, 2013 yılında Halk Eğitim Bakanlığı (SEP) tarafından onaylanan özel bir Meksika üniversitesidir.

Meksika'daki Uluslararası La Rioja Üniversitesi, Avrupa üniversite kalitesiyle optimum eğitimi garanti etmek için yüksek düzeyde talep sunmaktadır. Bunun için, öğrenci-öğretmen-ortak arasında anında iletişime olanak tanıyan ve kişisel bir öğretmenin sürekli refakatinde canlı çevrimiçi sınıflara dayalı yenilikçi bir metodoloji tasarladı.

Bu etkili yöntem, bilginin sürekli özümsenmesini sağlayan sürekli değerlendirmeye ve öğrencilerimizin eğitimini garanti eden final sınavlarının tamamlanmasına dayanmaktadır.

UNIR Mexico, değişen zamanlara ve mevcut topluma uyarlanmış bir üniversitedir. Yakın ve kaliteli bir eğitimin hizmetinde en son teknolojik unsurları bütünleştiren yeni bir üniversite konseptidir. UNIR Meksika, dünya çapında binlerce insan için bir eğitim çözümü olarak kendini kabul ettirmiş çevrimiçi eğitimde bir Avrupa lideri olan UNIR akademik grubunun, Uluslararası La Rioja Üniversitesi'nin bir parçasıdır. Dünya çapında 38.000'den fazla öğrenci bu eğitim modelini seçti ve bugün 9.000'i İspanya dışından olmak üzere 24.000 öğrenci sanal kampüsümüzde bunu yapmaya devam ediyor.

UNIR Meksika tarafından sunulan Lisans ve Yüksek Lisans derecelerinin resmi geçerliliği vardır ve Meksika'daki Halk Eğitim Bakanlığı (SEP) tarafından ulusal eğitim sistemine dahil edilmiştir.

Dereceler:

 • İşletme Lisans Derecesi
  RVOE Sözleşmesi: 20140032, 12 Şubat 2014'te verildi. Tür: Federal.

 • Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Lisans Derecesi
  RVOE Sözleşmesi: 20140029, 12 Şubat 2014'te verildi. Tür: Federal.

 • iletişim derecesi
  RVOE Sözleşmesi: 20140031, 12 Şubat 2014'te verildi. Tür: Federal.

 • Hukuk derecesi
  RVOE Sözleşmesi: 20140030, 12 Şubat 2014'te verildi. Tür: Federal.

 • Pedagoji Derecesi
  RVOE Sözleşmesi: 20140033, 12 Şubat 2014'te verildi. Tür: Federal.

Ustalıklar şunlardır:

 • Eğitim Psikolojisi Yüksek Lisans Derecesi
  RVOE Sözleşmesi: 20160036, 28 Ocak 2016'da verildi. Tür: Federal.

 • Eğitim Merkezlerinin Yönetimi ve Yönetimi Yüksek Lisans Derecesi
  RVOE Sözleşmesi: 20160035, 28 Ocak 2016'da verildi. Tür: Federal.

 • İşletme ve Yönetim Yüksek Lisansı (MBA)
  RVOE Sözleşmesi: 20160034, 28 Ocak 2016'da verildi. Tür: Federal.

 • Yön ve İnsan Kaynakları Yönetimi Yüksek Lisans
  RVOE Sözleşmesi: 20180080, 19 Ocak 2018'de verildi. Tür: Federal.

 • Dijital Pazarlama ve Elektronik Ticaret Yüksek Lisans Derecesi
  RVOE Sözleşmesi: 20180355, 9 Mart 2018'de verildi. Tür: Federal.

 • Operasyon ve Kalite Yönetimi Konusunda Master
  RVOE Sözleşmesi: 20180081, 19 Ocak 2018'de verildi. Tür: Federal.

 • Bilgisayar Güvenliği Yüksek Lisans
  RVOE Sözleşmesi: 20160037, 28 Ocak 2016'da verildi. Tür: Federal.

 • Web Sitesi Yönetimi ve Mühendisliği Yüksek Lisans Derecesi
  RVOE Sözleşmesi: 20160038, 28 Ocak 2016'da verildi. Tür: Federal.

 • Teknolojik Projelerin Tasarımında ve Yönetiminde Usta
  RVOE Sözleşmesi: 20170996, 16 Ağustos 2017'de verildi. Tür: Federal.

 • Entegre Yönetim Sistemlerinde Master
  RVOE Sözleşmesi: 20180082, 19 Ocak 2018'de verildi. Tür: Federal.

UNIR Meksika, SEP Lisansları ve SEP Yüksek Lisanslarına ek olarak, Uluslararası La Rioja Üniversitesi tarafından verilen çeşitli disiplinlerde Avrupa Yüksek Lisans derecelerinde eğitim alma imkanı sunar. Bu unvanların çoğu, Avrupa Yüksek Öğrenim Alanında tanınan resmi Yüksek Lisans dereceleridir.

"Öğretme-öğrenme eğitim modelinin ön saflarında"

Meksika'daki Uluslararası La Rioja Üniversitesi, çevrimiçi öğretme ve öğrenme eğitim modelinin her zaman ön saflarında yer almıştır. UNIR, bilgi teknolojilerini hem akademik kadrosunda hem de içeriğin oluşturulmasında, bu eğitim liderliğini sürdürmenin temel yönleri olarak onayladı. Bu dijital kültür, öğretmenlerinin ve öğrencilerinin çabalarının ve maksimum performanslarının tanınmasına dayalı operasyonel şemalar oluşturmasına izin verdi.

UNIR Meksika, başarılı bir modelin tüm erdemlerini, sağlam bir Lisans ve Yüksek Lisans dereceleri teklifi oluşturmak için sürekli evrim içinde konumlandırmayı başardı. Bizimki gibi araştırma, eğitim, endüstri ve mal ve hizmet üretimi gibi alanlarda profesyonellere yönelik yüksek talebi koruyan bir ülkede UNIR Meksika, uygulanabilirlik, maliyetler ve elde edilecek başarılar açısından avantajlı ve benzersiz bir seçenek olarak kendini göstermektedir. başardı

Sizi ilke ve değerlerine bağlı bu kapsamlı, çoğul Üniversitenin bir parçası olmaya davet ediyorum. Profesörler, öğrenciler, ilgili kurumlar ve uluslararası üniversitenin bu yenilikçi modelini bilmek ve araştırmak isteyenleri bekliyoruz.

mtro. Francisco David Mejía Rodríguez, Rektör UNIR Meksika.

"Öğretme mesleği ve tutkusu açık"

UNIR Meksika'da, bilgiye erişebilmemiz, insanlarla etkileşime geçebilmemiz ve işbirliği yapabilmemiz için internetin ve teknoloji dünyasının zaman ve mekan engellerini aştığına inanıyoruz.

Bu nedenle, Üniversiteyi iş dünyasına, kapsamlı eğitimin ihtiyaçlarına, becerilerin kazanılmasına ve bilgi üretimine yaklaştırarak, yeni öğretim ve öğrenim biçimleri ve yöntemlerinde kalite ve mükemmellik ile yenilik yapmak mümkündür. .

UNIR Meksika, Meksika'da resmi olarak geçerli Lisans ve Yüksek Lisans Derecelerine (RVOE) ve çeşitli disiplinlerde çok çeşitli Avrupa Yüksek Lisans Derecelerine sahiptir. Hem lisans hem de yüksek lisans derecelerinde ülkemizin eğitim ihtiyaçlarına göre akademik teklifimizi artırmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.

UNIR'de, çaba ve taahhüdün ödüllendirildiğine inanıyoruz. Öğrencinin mümkün olan en iyi eğitimi alması için tüm çabamızı harcıyoruz. Açık öğretim mesleğimiz ve tüm eğitim camiasının tutkusu, başarının en iyi garantisidir.”

Julieta Palma Anda, Genel Müdür UNIR Meksika.

Konumlar

 • Mexico City

  Eje Vial 7 Sur, 8, 03920, Mexico City

 • Mexico City

  Mexico City, Meksika

  sorular