Keystone logo
Universidad Autonoma de Aguascalientes

Universidad Autonoma de Aguascalientes

Universidad Autonoma de Aguascalientes

Tanıtım

Mezun Meksika'da en yüksek eğitim seviyesini temsil ve temel amacı akademik ilgili ve de toplumsal açıdan önemli mevcut bilgi, uygulamak yenilik ve aktarabilecek uzmanları, uzmanlar, bilim adamları, hümanistler, teknoloji ve öğretmen ve araştırmacıların eğitimdir farklı alanlarda ve disiplinler; Aguascalientes ve Meksika gelişimini etkilemek mümkün.

Aguascalientes Özerk Üniversitesi kurmuştur kendisini , artan eğitim fırsatları, araştırma ve teknolojik gelişmeyi, Lider Akademik durumu gibi ve akademik kalitesi için ulusal ve uluslararası yansıtılan olarak sıra kültürel yayma ve danışmanlık çalışmalarını kurumsal programların% 92 ve Kalite mezunu Ulusal Programı (PNPC) Meksika'da Bilim ve Teknoloji Ulusal Konseyi içindeki kurumlar arası lisansüstü programlar% 100 sahip olduğu gibi, prestijini ve tanıma kazanmıştır hangi sosyal ülkede bilim ve teknolojinin yönetim organı; uluslararası ederken çeşitli kurumların değerlendirilmesi için programlar eklemeye devam ediyoruz. Kurum ayrıca% 78 Yükseköğretim Değerlendirme (için Kurumlararası Komiteleri tarafından yürütülen değerlendirme 1. düzeyde olmak üzere profesyonel programları odaklı Sağlık sektörü, bağlantılı 14 programlar tıbbi özelliğe sahiptir CIEES); ve% 21 PNPC tarafından akredite edilmiştir. Aynı şekilde, yüksek lisans programlarının% 36 spesifik olarak lisansüstü öğrenim Iberoamerican Üniversitesi Derneği (AUIP) ve İşletme Okulları ve Programları Akreditasyon Kurulu (ACBSP) tarafından uluslararası düzeyde değerlendirilmiştir: Bilim İdari Bilimler Doktora Doktor Sosyokültürel Çalışmaları, Eğitim Araştırmaları, Bilim Master Master biyolojik, Doktora: alan Tesisi Biyoteknoloji ve Toksikoloji Bilim Tarımsal seçenekleri veya Veterinerlik Master, Bilgisayar Bilimi ve Bilgisayar Teknolojileri, İdari Bilimler Vergisinin Master ve Master Usta, elde böylece küresel rekabetçi kalite seviyelerinde yüksek lisans programları konumlandırılması. Şu anda değerlendirilen iki doktora programları vardır.

UAA adresi izin entegre eğitim yüksek lisans kuruluşlar ve / veya mükemmellik sunan standartlarına göre onların tanıma tarafından desteklenen bir kalite düzeyi yüksek, yaşam boyu öğrenme için ihtiyaçlarını temizlemek için tepki programları ve esneklik unsurları vardır farklı eğitim bunlarda yer alan profesyonellerin ihtiyacı var. Ayrıca, hem odaklı mesleği ve araştırmaları yanı sıra sosyal ihtiyaç kriterlerini ve sunmak için Üniversitesi'nin yeteneğini karşılamak kurumsal ve kurumlar arası programlarını içeren çeşitli bir dizi var onları programları.

ulusal ve uluslararası yüksek lisans programlarının akreditasyonu Aradığınız üniversitede yapılan çabalara açık bir referans olmuştur. Bir yandan, o yüksek kalite standartlarını yakalamaya yönelik mezununun gelişimine yön vermiştir, çünkü; Bunu başarmak için, çünkü ikinci olarak, tasarlanmış ve bir güvence sistemini uygulamaya ve lisans kalitesinin iyileştirilmesi yetkili programları ve yüksek ortalama verimlilik terminalinin bir yüzdesinde sonuçlandı edilmiştir.

Aguascalientes Özerk Üniversitesi'nde lisansüstü programlarının özelliğidir.

 • İlgili müfredat.
 • eğitiminizin size rehberlik edecek bir program izleme Akademik Konseyi öğretmen üyesi ve bir öğretmen atanacak öğrenci merkezli programlar,.
 • Çalışma konuları rekabetçi küresel dünyada öğrenci hareketliliği ve eğitim teşvik içinde veya kurum dışında olabilir.
 • edinilen Eğitim araştırma, teknolojik gelişmeyi, yeniliği ve sosyal sorunların çözümünde geliştirmelerine olanak sağlamaktadır.
 • Lisansüstü Programlar UAA, araştırmacı ve üst düzey profesyonel olarak eğitim sağlanması öğrencileri karşılamak için deneyimli ve yeterli, kendi akademik kadrosu, nitelikli ile desteklenmektedir. Öğretmenlerin büyük bölümü ulusal ve uluslararası tanınma ile üretim, iletim ve bilginin uygulamada yetkin, Milli Araştırmacılar Sistemi tarafından tanınır.
 • Bilginin sürekli güncellenmesi her profesyonel için çok önemlidir. Bu nedenle, Aguascalientes Özerk Üniversitesi, bu üniversitede bir lisans kursuna devam Akademik Mükemmellik olun ve rekabetçi ulaşmak ve mesleki faaliyetlerinde somut çözümler sunmak için tüm profesyonelleri davet eder.

Aguascalientes Özerk Üniversitesi'nde çalışmak için olsun:

 • Bilgi, beceri, tutum ve değerler işgücüne enfrenarse için mesleki geliştirme, araştırma karşılamak ve Aguascalientes ve Meksika gelişimine katkıda bulunmayı.
 • kendileriyle Bağlama, saha Öğretmenler uzman, müfredatta kaldırdı bilimsel, teknolojik ve mesleki araştırma faaliyetleri yoluyla yaşadı.
 • sorumlu öğretmen eğitimi profesyonellerinin tavsiye ulusal ve uluslararası sayesinde birbirine bağlamak.
 • multidisipliner, disiplinlerarası ve takımdaki Deneyim, farklı konu alanlarında öğrencileri işe sahip tez veya pratik çalışma ilerleme paylaşmak için.

Tüm yukarıda, Araştırma ve Lisansüstü Çalışmalar Genel Müdürlüğü davet sizi Eğitim Fırsatlar ziyarete kullanılabilir güncelleme ve mesleki eğitim ve araştırma güçlendirmek için Aguascalientes Özerk Üniversitesi. Hoş geldiniz. !!!

Konumlar

 • Aguascalientes

  Avenida Universidad 940, Ciudad Universitaria, Universidad Autónoma de Aguascalientes, 20130, Aguascalientes

  sorular