Keystone logo
Universidad Camilo José Cela

Universidad Camilo José Cela

Universidad Camilo José Cela

Tanıtım

Eşsiz bir üniversite

Camilo José Cela Üniversitesi'nde size farklı türde bir eğitim sunuyoruz. İstediğiniz profesyonel olmak için üniversite hayatınızı sınıf içinde ve dışında dolu dolu yaşama şansı sunan aktif ve dinamik bir eğitim.

Eğitim modelimiz 3 temelde sabitlenmiştir:

interdisciplinarity

Diğer derecelerden öğrencilerle sınıfları paylaşın ve 21. yüzyılın karmaşık zorluklarının üstesinden güvenle gelmek için bilgi ve kültürel geçmişi birleştirerek uzmanlığınızın ötesinde bilgiler edinin.

yenilik

Size ve öğrenme sürecinize odaklanmak için akademik müfredatı yeniliyoruz. UCJC'de size verilecek öğretim, geleneksel üniversite öğretiminden farklıdır. Açık eğitim modelimiz ve yaşadığımız zamana çok daha uygun yaklaşımımızla diğer üniversitelerden sıyrılıyoruz.

Uluslararasılık

Burada daha bağımsız olacaksınız, profesyonel kariyerinize yön vermeniz ve bunu küresel bağlamda yapmanız için size araçlar sağlıyoruz. Birçok farklı ülkeden birinci sınıf öğretim görevlileri tarafından eğitim alacaksınız. Ek olarak, yurtdışında eğitim programlarımız ve uluslararası haftalarımızla profesyonel profilinizi tamamlayabilirsiniz.

Kovan (La Colmena) ®

Universidad Camilo José Cela","author_url":"","source":""}" />

La Colmena®

Bu eşsiz akademik müfredatı lisans derslerinize paralel olarak alacaksınız. Esnekliğin ve çaprazlığın artan talep gördüğü bir dünyada eğitiminizi temel disiplinler aracılığıyla genişletmenize izin verecektir.

Kampüs Özellikleri

Fikirlerinizin hayat bulduğu yer

UCJC, bilginin aktarıldığı, seçtiğiniz alanda uzmanlaşabileceğiniz, genel kültürünüzü geliştirebileceğiniz ve kişi olarak gelişebileceğiniz bir yerdir. Laboratuvarlarımız yansıtma ve tartışmayı teşvik eder ve işbirlikçi çalışmaya, yaratıcılığın, eleştirel düşünmenin, görsel düşünmenin ve iletişim becerilerinin gelişimine dayalı aktif öğretme/öğrenme metodolojileri sunar.

UCJC Üniversitesi Yurtlar

Madrid'deki UCJC öğrenci yurtları, kendinizi evinizde ve hepsinden önemlisi, zamanınızı yapmaya, ders çalışmaya ve eğlenmeye ayırmanız için size tüm kolaylıkları ve konforu sunar. Kampüs tesisleri ve yurtlar, konsantrasyon ve çalışma saatlerinde hiçbir şeyin ve kimsenin sizi rahatsız etmemesi için huzur ve sessizlik sunan ideal alanlara sahiptir.

Uluslararası ve Disiplinlerarası Bir Deneyim

UCJC üniversite yurtları, dünyanın her yerinden gelen öğrencilere hitap etmektedir. Hepsiyle birlikte yaşamak, diğer kültürleri öğrenirken, dilleri uygularken ve uluslararası bir iletişim ağı kurarken size daha küresel ve uluslararası bir bakış açısı ve zihniyet kazandıracaktır. Sizin gibi buraya net bir hedefle taşınan diğer öğrencilerle gününüzü her gün paylaşacaksınız: akademik ve kişisel olarak büyümek.

  Sıralamalar

  QS Yıldız Üniversite Derecelendirmeleri

  Üniversite, 5 üzerinden 3 ortalama puanla prestijli uluslararası puanlama sistemi QS Stars University Ratings'e dahil edilmiştir. İstihdam edilebilirlik ve tesisler alanlarında, 5 üzerinden 5 ve 4 üzerinden maksimum puanla ödüllendirildik. Uluslararasılaşma ve entegrasyonda 5.

  Konumlar

  • Madrid

   C/ Castillo de Alarcón, 49. Urb. Villafranca del Castillo, 28692, Madrid

   sorular