Keystone logo
Universidad Da Vinci de Guatemala

Universidad Da Vinci de Guatemala

Universidad Da Vinci de Guatemala

Tanıtım

Guatemala Da Vinci Üniversitesi, eğitim önerisi hakikat, bütünlük, mükemmellik arayışı, sosyal sorumluluk ve bilginin alaka düzeyine dayalı olan bir yüksek öğretim kurumudur.

Guatemala Da Vinci Üniversitesi, gerçeğin temel bir değer olduğunu ve bu nedenle araştırmasının, uygulamasının ve savunmasının, özellikle bilim ve sosyal kalkınmanın gelişimine katkıda bulunan akademik ve kurumsal araştırmalar yoluyla eylemlerine dahil edildiğini anlıyor. .

Diğer bir temel ilke, bütünlüktür. Guatemala Da Vinci Üniversitesi, bilginin geniş ve çeşitli olduğunu ve mezun profesyonellerin kapsamlı bir eğitim alması için eğitim programlarının mümkün olduğunca çeşitli alanlarda bütünleştirici bilgi sağlaması gerektiğini anlıyor.

Bir eylem ilkesi olarak mükemmellik, Guatemala Da Vinci Üniversitesi için öncelikli bir değerdir. Mükemmeliyet arayışının bir sonu olmadığı ve bu nedenle üyelerinin eylemlerinin ve programlarının eylemlerinin, başarılarını sağlayan norm ve standartlara göre kaliteli bir şekilde yürütülmesi gerektiği anlaşılmaktadır.

Bir diğer temel ilke, eğitim önerileri ile toplumun ve üretim sektörünün talepleri arasındaki bağlantı ve tutarlılık olarak anlaşılan alaka düzeyidir. Guatemala Da Vinci Üniversitesi, eleştirel yargılarda bulunma becerisine ve mesleğini icra ederken yüksek esnekliğe ve uyarlanabilirliğe sahip profesyoneller yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Bu, onlara sunulan bilgi gerçeklikle ve sürekli bilimsel, teknolojik ve sosyal evrimle ilgili ise mümkündür.

Konumlar

  • Guatemala City

    Via 6,3-42, , Guatemala City

    sorular