Keystone logo
University of Medical Sciences  UCIMED

University of Medical Sciences UCIMED

University of Medical Sciences  UCIMED

Tanıtım

Yeni nesillerin büyük zorluklar olmaksızın yaşam tarzlarını tercih ettikleri, hızlı, kolay ve basit olanın karar vermede seçim kriterleri haline geldiği bir zamanda, trendlere direnenleri vurgulamak daha da anlamlı hale geliyor. tersine, üniversite seçiminde giderek artan bir şekilde kalite, ciddiyet, konsolide akademik kurumlar veya prestij ve sağlam bir altyapı aramayı tercih ediyor.

UCIMED Tıp Bilimleri Üniversitesi'nde, sadece öğrencilerimizin kalitesi ve mükemmelliği için savaşmadık, aynı zamanda bu değerleri bir yaşam tarzı haline getirdik ve DNA'mıza dahil ettik. Rektörü olarak beni yetkililerin, tıp camiasının, sağlık profesyonellerinin, ebeveynlerin, öğrencilerin ve mezunların ulusal düzeyde tanınmasından daha fazla memnun eden hiçbir şey yoktur.

Bu tanınma sadece ulusal düzeyde değil, çok daha ileri gidiyor ve bölgenin farklı bölgelerinden üniversite topluluğumuza, anlaşmalar imzaladığımız uluslararası kuruluşlara ya da bu ülkelerdeki şirketler mezunlarımızı işe alın.

Bu mükemmellik arayışında öğrencilerimiz arasında teşvik etmeye çalıştığımız üç faktör vardır: öğrenme isteği, ilgi ve bağlılık. Koşullar ne olursa olsun bu özelliklere sahipseniz, önerdiğimiz hedeflere ulaşmada ilerlemenin çok daha kolay olacağına inanıyoruz.

Herkesin diploma alabileceği ya da verebileceği (az ya da çok çabayla) açıktır, ancak en değerli özelliklerden biri kalite ve mükemmellik değerleriyle ilgilidir. UCIMED'de bizi farklı kılan ve öğrencilerimizin toplumdaki rollerinde ve profesyonel yollarında derinlemesine düşünmelerine ve fark yaratmalarına olanak tanıyan da budur. Onları yapan ve bizi yapan da budur: "tüm sınırları aşmaya devam edin."

Konumlar

  • San José

    Carretera Vieja a Escazú, 10108, San José

    sorular