Keystone logo
Viña del Mar University

Viña del Mar University

Viña del Mar University

Tanıtım

Viña del Mar University , 21 Kasım 1988'de oluşturulan ve ilk kez Mimarlık, Ticaret Mühendisliği, Bilgisayar İnşaat Mühendisliği ve Gazetecilik kariyerleriyle başlayan, kar amacı gütmeyen bir Özel Hukuk Kuruluşudur.

1991 yılında Üniversite, Yüksek Öğretim Kurulu'nu oluşturan Anayasal Organik Eğitim Yasası (LOCE) ile kurulan Akreditasyon Sistemini kabul etti; ve 2000 yılında, söz konusu konsey Üniversiteye kurumsal özerklik verdi.

Üniversitenin akademik faaliyetinin büyük bir bölümünü daha geniş bir alanda yoğunlaştırmak ve Rodelillo sektörünün bölgeye yönelik eğitim, kültür, sosyal, ticari ve teknolojik gelişimin bir kutbu olarak projeksiyonlarını değerlendirmek amacıyla, 30 Mart, 2004, şu anda Üniversitenin dokuz okulundan altısını barındıran Rodelillo Kampüsü açıldı.

2009 yılında Laureate eğitim ağı üniversitenin aktif bir üyesi oldu. Bu işbirliği, bölgedeki Viña del Mar University projesini pekiştirmeyi amaçlayan uluslararası standartlara sahip olmayı gerektiriyordu.

2011 yılının başında, kapsamlı bir stratejik planlama sürecinin ardından, 2011-2015 dönemi için Stratejik Gelişim Planı (PDE) uygulanarak, üniversitenin söz konusu dönemdeki akademik ve kurumsal çalışmalarına rehberlik etmek ve Eğitim Projesini güncellemek kurumsal değerleri eğitim sürecine dahil etmek. Bu bağlamda, PDE 2016-2020'de kurulan üniversite, çeşitli akşam programları ve Çalışmaların Sürekliliği modaliteleri ile bugünü sayarak, profesyonel kariyerler için yeni bir günün gelişimini değerlendirdi.

Konumlar

  • Viña del Mar

    Viña del Mar, Şili

    sorular