Keystone logo
State University of Milagro

State University of Milagro

State University of Milagro

Tanıtım

State University of Milagro toplumuna, bölgeye ve ülkeye hizmet taahhüdü doğrultusunda, üniversitenin özü kabul edilen temel işlevlerinden yapılandırılmış kurumsal potansiyelini göstermektedir.

Akademik yaşamın uygulanmasında temel eylem olarak anlaşılan öğretim, insanları eleştirel farkındalık ve sosyal anlamda eğitme zorluğunun üstesinden gelmek için eğitim ve mesleğe sahip bir insan ekibi tarafından desteklenir.

Araştırma, bilgi üreteci ve ülkenin sorunlarına yönelik çözümler, bilimsel projeler, indeksli yayınlar, ulusal ve uluslararası makaleler ve yayımlanacak bilimsel dergilerin geliştirilmesi yoluyla kanıtlanmaktadır.

Toplumla Bağlantı, teknoloji transferi ve toplumun sorunlarına etkili çözümde bilginin uygulanması olarak anlaşıldı.

Destek fonksiyonu olarak tasarlanan idari yönetim, kurumsal kaynakların verimli ve etkin bir şekilde yürütülmesi yoluyla ana faaliyetlerin gerçekleştirilmesi için gerekli koşulları geliştirir.

Çevrenin ihtiyaçları, kuruluşun potansiyeli ile uyumlu, ulusal planlama ve değerlendirme ve akreditasyon kuruluşu tarafından belirlenen kalite standartları ile uyumlu bir kurumsal stratejik teklif yoluyla teşvik edilen işlevler.

Akademik evrim, birlikte başardığımız değişimle gurur duymamızı sağlar.

Konumlar

  • Los Vergeles

    Los Vergeles, Ekvador

    sorular