Keystone logo
© Universidad Rey Juan Carlos
Universidad Rey Juan Carlos

Universidad Rey Juan Carlos

Universidad Rey Juan Carlos

Tanıtım

Universidad Rey Juan Carlos üniversite yüksek lisans programları, özel dereceler ve tüm bilgi alanlarındaki uluslararası doktora programları da dahil olmak üzere 200'den fazla lisansüstü derecesi ile uzmanlaşmış ve yüksek kaliteli eğitim sunmaktadır. Tüm çalışmaların bilimsel alanda ve giderek daha rekabetçi hale gelen iş piyasasında gerekli olan pratik bileşene sahip olmasını sağlamak için modern olanaklar sağlar.

Universidad Rey Juan Carlos (URJC), 1996 yılındaki kuruluşundan bu yana, İspanya'nın Madrid Topluluğu'nun çeşitli yerlerindeki kampüsleriyle tüm akademik hizmetlerde öğretiminin kalitesini sürekli olarak geliştirmiştir. Bu kapasite aynı zamanda üniversitenin, üniversite eğitimine ilk kez giren öğrencilere kapsamlı bir eğitim sunmasına da olanak tanıyor. URJC'nin kalitesi uluslararası tanınırlık kazanmıştır ve şu anda İstihdam Edilebilirlik, Uluslararasılaşma ve Yenilik alanlarında 5 yıldızlı bir üniversite olarak derecelendirilmektedir. En zorlu uluslararası sıralamalardan biri olan Dünya Üniversiteleri Akademik Sıralamasına (Şanghay Sıralaması) göre dünyanın en iyi 800 üniversitesi arasında yer almaktadır.

Fakülte son derece niteliklidir ve her derece programı, mevcut mesleki ihtiyaçlara göre hazırlanmış kapsamlı bir eğitim sağlamak için farklı alanlarda çalışan uzmanları içerir. Üniversitenin 11 fakültesi ve okulu, öğrencilerin pratik bilgi edinmelerine ve yeni araştırma ve mesleki gerçeklere uyum sağlamalarına olanak tanıyan en son teknolojiye sahip tesislerle donatılmıştır. Hem üniversite yüksek lisans programları hem de belirli dereceler, müfredatlarının zorunlu bir parçası olarak harici stajlar sunarak öğrencileri lisansüstü eğitimlerini tamamlamadan önce iş piyasasına entegre ederler. Ayrıca üniversitenin çeşitli alanlarda 11 uluslararası programı bulunmaktadır.

Konumlar

 • Madrid

  Tulipán s/n Móstoles. Móstoles, Madrid (Spain), 28933, Madrid

 • Alcorcón

  Avenida de Atenas, s/n, 28922, Alcorcón

  • Municipality of Fuenlabrada

   Camino del Molino, 5, 28942, Municipality of Fuenlabrada

   • Aranjuez

    Aranjuez, İspanya

    • Móstoles

     Calle Tulipán, s/n, 28933, Móstoles

     programlar

     sorular