Keystone logo
Universidad Rey Juan Carlos Bilgi Sistemleri Mühendisliği Yüksek Lisans Derecesi
Universidad Rey Juan Carlos

Bilgi Sistemleri Mühendisliği Yüksek Lisans Derecesi

Móstoles, İspanya

1 Years

İspanyol

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

Uzaktan Eğitim

Tanıtım

Bilişim Sistemleri Mühendisliği alanında bu Yüksek Lisans Derecesini alanlar

  • Bilgi sistemleri alanında Araştırma bağlamında veya geliştirme bağlamında orijinal fikirleri geliştirmek ve/veya uygulamak için yeterli bilgi ve temel anlayışa sahip olacaklardır.
  • Bilgi sistemlerinin oluşturulması ve yönetilmesi sürecini yönlendirebilecek, denetleyebilecek ve aktif olarak katılabilecekler. Konsept anından itibaren üretime geçildiği ana kadar.
  • Halihazırda uygulanmış olan Bilgi Sistemlerinin işleyişini yönetmek veya optimize etmek için yeterli becerilere sahip olacaklardır.
  • Temel olarak, bilgiyi bütünleştirme ve karmaşıklıkla yüzleşme becerisine sahip olacaklar ve aynı zamanda, bilgilerinin uygulanmasıyla bağlantılı sosyal ve etik sorumluluklara ilişkin düşünceleri de içeren veri analizi araçları aracılığıyla belirsiz bilgilere dayalı yargılarda bulunma becerisine sahip olacaklar. ve sosyal açıdan sorumlu fayda fonksiyonları aracılığıyla yansıtılan yargılar.
  • Sonuçlarını ve dayandıkları bilgi ve kavramsal çerçeveyi hem uzman hem de uzman olmayan izleyicilere açık ve net bir şekilde aktarabileceklerdir.
  • Alanında önde gelen yayınların (kağıt ve elektronik) yönetimi yoluyla, Bilgi Sistemleri alanında ve özellikle bunların yapımıyla ilgili konularda eğitimlerine devam etmelerine olanak tanıyan öğrenme becerilerini geliştirmiş olacaklardır.

kabul

Program Sonucu

Okul Hakkında

sorular