Keystone logo
Universidad Rey Juan Carlos Öldürme Zinciri Yönetimi için Veri Konusunda İleri Üniversite Kursu: İzleme ve Yanıt Verme
Universidad Rey Juan Carlos

Öldürme Zinciri Yönetimi için Veri Konusunda İleri Üniversite Kursu: İzleme ve Yanıt Verme

4 Hours

İspanyol, Ingilizce

Tam zamanlı

Request application deadline

Request earliest startdate

EUR 1.000

Kampüste

Tanıtım

Yüksek lisans derecesinin onu benzersiz kılan ana özelliği, en güncel Siber Güvenlik olaylarını derinlemesine incelemek için Veri Bilimi ve Makine Öğrenimi modellerini kullanması ve bu analizden sektördeki en çok tanıtılan koruma mimarilerini çıkarmasıdır.

Geleceğin Siber Güvenlik Mimarlarını, Sıfır Güven Mimarileri gibi en çok talep edilen koruma teknikleri konusunda eğitiyor, tasarımlarında Veri Bilimi modellerini uyguluyor, mimarilerin sağlamlığını doğruluyor ve en fazla kayba neden olan saldırıları tespit ediyoruz. sektörde neden oluyor.

Beş modül halinde organize olduk. Bunları bir veya birkaç yıl içinde alabilirsiniz. İlk iki modül Siber Güvenliğe Giriş ve Python'da verilere odaklanan Programlama'dır. Sonraki üç modül, bir yandan Siber Güvenliğin mimari ve teknolojik yönlerine (NIST 800 Modeli) ve Cyber ​​Kill Chain ve MITRE ATT&CK gibi en güncel saldırı tekniklerinin analiz modellerine odaklanıyor. Buna, sistemlerin ve insanların davranışlarındaki bir saldırıya hızlı tepki verilmesine olanak tanıyan anormallikleri tanımlamak için Veri Bilimi ve Makine Öğreniminin (temel olarak Python) pratik uygulamasını ekliyoruz.

Modüllerin her birini tamamladığınızda ilgili Yüksek Üniversite Derecesini alacaksınız. Beş modülün ve Final Yüksek Lisans Projesinin sonunda Yüksek Lisans derecesi verilir. Hem üniversite diplomanız varsa hem de Bilgisayar Bilimleri dünyasında deneyiminiz varsa bunu alabilirsiniz.

URJC'nin Madrid'deki Plaza de Manuel Becerra binasındayız. Mevcut durum dikkate alındığında 20/21 kursu için dersler birebir veya canlı yayın yoluyla takip edilebilecek. Tüm dersleri yayınlayalım!!!

Hedefleri

İşletim sistemleri, ağlar, uygulama yazılımları, Web sistemleri, veritabanları ve makine öğrenimindeki saldırı ve tehditlere karşı temel koruma teknikleri konusunda eğitim.

kabul

Müfredat

Program Sonucu

Program Öğrenim Ücreti

Okul Hakkında

sorular