Keystone logo
Universidade Católica Portuguesa - Porto Law School

Universidade Católica Portuguesa - Porto Law School

Universidade Católica Portuguesa - Porto Law School

Tanıtım

Neden Katolik Porto'da Eğitim Yasası?

Hukuk derecesi kursu genişbant eğitimi sunmaktadır ve öğrencilerin çeşitli mesleki kariyerlerden seçim yapmalarını sağlar.

Aynı zamanda, kursun sonunda farklı seçeneklerin yaratılması öğrenciyi hukuk biliminin çeşitli ihtisas dallarına yönlendirir. Tabii, öğrenciyi, hukuka katı bir bilgi ile sınırlı değil, sadece teknik tercümanlar değil, gerçek yasal beyinler yaratması, iyi düşünmesi, motive etmesi için motive eder.

Católica Porto Hukuk Fakültesinin amacı, aslında, temel teoriyi hukukun pratik bir uygulamasıyla birleştirmektir.

Bizi ayıran nedir

  • Gelenek ve Modernlik - Titizlik ve mükemmellik geleneğine sadık olan Católica Porto Hukuk Fakültesi, yenilik ve moderniteye güçlü bir şekilde bağlıdır.
  • Fakülte - Otuz yılı aşkın bir süredir, Avrupa ve Kuzey Amerika'daki prestijli üniversitelerde uluslararası eğitim almış sağlam bir öğretim kadrosu oluşturduk.
  • Çapraz Eğitim - Diğer Okullarla birlikte bir kampüste yer almamızın avantajını kullanarak, öğrencilerimize çapraz eğitim (Psikoloji, Yönetim, Ekonomi, Pazarlama, Siyaset Bilimi ve Biyoetik dahil) garanti edebiliriz.
  • Uluslararası Deneyimler - “Dünya çapında hukukçular yetiştirme” yaklaşımının bir parçası olarak, öğrenciler arasında uluslararası hareketliliği güçlü bir şekilde destekliyor ve teşvik ediyoruz.
  • Pratik Yaklaşımlar - Teori ve pratiği bir araya getirme taahhüdümüzle, pratik konuları ve seminerleri öğretmek için hukuk uzmanlarına güveniyoruz.

uluslararası

Católica Porto Hukuk Okulu, ulusal ve uluslararası üne sahip bir kurumdur. Hukuk Fakültesi'nin amacı, değişime açık bir okul inşa etmek, sürekli olarak öğrencilerinin kariyer hedeflerine ulaşmalarına yardım etmek ve öğretmenlerine ve araştırmacılarına bilimsel gerçeği aramak için mümkün olan en iyi koşulları sağlamayı taahhüt etmektir.

Porto Katolik Hukuk Fakültesi, uluslararası ortaklıklar ağını genişletirken ve uluslararası öğrenci sayısını artırırken uluslararasılaşma faaliyetlerini güçlendirmeye büyük önem vermektedir.

Konumlar

  • Porto

    Rua de Diogo Botelho,1327, 4169-005, Porto

sorular